Domácnosti v projektu Byty u parku pomalu mizí. Nepromarněte svou šanci

Sháníte útulné bydlení v Praze, které bude v souladu s přírodou a kde si nebudete připadat jako uprostřed betonové džungle? Pak zaměřte svou pozornost na rezidenční oblast Byty u parku, kde panuje velká poptávka po vlastním bydlení. Není se čemu divit, protože lokalita Žižkova už teď patří v Praze k těm vůbec nejoblíbenějším. Celou městskou čtvrť navíc v nadcházejících letech čeká velká přeměna, takže poptávka po bytech ještě vzroste.

V čem je projekt Byty u parku jedinečný?

Byty na prodej v Praze 3 jsou originální hlavně svým souladem s okolní přírodou. Architekti se při návrzích budov snažili o maximální spojení světa přírody a betonových staveb, což se jim rozhodně podařilo. Vizualizace na internetových stránkách rezidenční oblasti jasně ukazuje, že byl kladen obrovský důraz na přítomnost zeleně a stromů. Díky tomu si jako budoucí rezidenti budete užívat benefitů městského způsobu života v kombinaci s výhledem na krásně zelené stromy.

Kolik bytů se v projektu nachází?

Zakladatelé rezidenční oblasti kalkulovali s kapacitou 272 bytů rozdělených celkem do 11 bytových domů. V nich si přijdou na své nejenom příznivci minimalistického a útulného bydlení, ale také nadšenci do velkých místností a vzdušnosti jednotlivých místností. Další obrovskou výhodou bydlení v Praze na Žižkově jsou relativně nízké bytové domy. Ty dosahují výšky maximálně 6 pater, což nepochybně přispívá k útulnosti a prostornosti okolí domů.

Kde přesně Byty u parku hledat?

Pokud vás zaujal projekt Byty u parku, určitě se budete chtít na lokalitu podívat osobně. Koupě bytu je totiž velkou investicí na celý život, a pokud by se vám okolí rezidenční oblasti nelíbilo, nemělo by smysl nemovitost kupovat. To však není případ oblasti Žižkova – a konkrétně Malešické ulice. Ta se nachází nedaleko bývalého nákladového nádraží, a developeři zde v budoucnu chtějí vybudovat jedinečné městské centrum s veškerou občanskou vybaveností. Bydlení v rámci projektu Byty u parku se jeví velmi lukrativně a perspektivně. Už nyní se jedná o prestižní lokalitu, a proto byste s koupí nemovitosti neměli dlouho otálet.

Publikováno: 30. 06. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská