Jak se ubránit inflaci? Nákup bytu zabrání znehodnocení financí

Rok 2021 bude patřit k těm nejtěžším v historii. Lidstvo se muselo potýkat nejen s koronavirovou epidemií, ale rovněž s počínající ekonomickou krizí, jejíž vypovídající hodnotou je prudce rostoucí inflace. Pakliže chcete svoje peníze ochránit před znehodnocením, rozhodně je investujte do nákupu nemovitosti.

​Kam investovat?

Ideálním cílem vaší pozornosti by mohly být rodinné byty na Praze 10. Jedná se o rezidenci, která je jako stvořená pro rodiny s dětmi. V prostorných a světlých bytech se bude dobře žít i vícečetné rodině. Pokud jste prozatím bezdětní nebo už máte děti velké, je možné byt na dočasnou dobu pronajmout, než ho využijete pro vnoučata. Investice do nového bydlení se rozhodně po všech stránkách vyplatí.

​Unikátní projekt: Malešický Háj

Lokalita pražských Malešic je navíc velmi výhodná, jak do pozice logistické, s výhodným napojením na MHD na centrum, tak jako adresa s dostatkem zeleně, dětských hřišť, parků, ale i celkovou občanskou vybaveností. Domov by mělo být místo, kam se vždy budete rádi vracet. Malešický háj je totiž unikátním projektem, s potenciálem naplnit vaše sny. Ostrovem jistoty, bezpečí a soukromí uprostřed opravdové přírody. Skutečným a jedinečným domovem.

​Do roka a do dne

Projekt nabízí výběr od garsoniér s plochou od 31 m2, až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Stavba 107 bytů umístěných v pěti maximálně šestipodlažních domech byla započata v druhém kvartálu letošního roku. Kolaudace se očekává v posledním čtvrtletí roku 2022 a byty budou předány k nastěhování počátkem roku 2023. Máte tedy dostatek času rozhodnout se, jak se svou započatou investicí naložit, aby se vám finance co nejdříve rentovaly.

Publikováno: 30. 11. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská