Pronájem dodávek Praha i Ostrava nabízí Van2Go

Půjčovny dodávek řeší náš problém, ať již si potřebujeme odvézt něco jako soukromá osoba, firma, či si chceme dodávku půjčit dlouhodobě kvůli svému podnikání. Van2Go, to jsou dodávky z půjčovny v perfektním technickém stavu v Praze i na druhém konci republiky, v Ostravě.

Dodávka zcela bezkontaktně – to je filosofie půjčovny Van2Go

Přes internet si dodávku objednáte a hned sedáte za volant. Nemusíte nikam chodit a nic složitě domlouvat, ani podepisovat velké množství papírů. Dodávku si navíc vyzvednete a vrátíte v kteroukoliv denní či noční hodinu. Půjčování tak funguje nejen bezkontaktně, ale i v režimu 24/7. Znamená to kdykoliv rychle a snadno vyřešit svůj problém s dopravou. Ať již vás zajímá pronájem dodávek Praha, nebo potřebujete vůz půjčit v Ostravě.

Přesně tak velká, jakou potřebujete

Dodávky se dnes docela zásadně liší svojí velikostí. Nepůjčujte si zbytečně dráž větší. Řídit s klasickým řidičským průkazem sice můžete kteroukoliv (jde totiž o vozidla do 3,5 tuny), přesto se vyplatí si vybrat tu správnou velikost dodávky. Ve Van2Go vám s tím pomohu. K dispozici jsou dodávky pro 3, 4, 5 až 8 palet. Jde tedy o dodávky od 6 m3 až po 20 m3. Ta největší nabízí rovněž možnost chlazení. Půjčit si lze i minibus pro 9 osob.

Půjčovna dodávek Van2Go poskytuje mnoho výhod

Jak půjčovna dodávek Ostrava, tak Praha, fungují jako půjčovny už od 1 hodiny. Za vozy není nutné platit hotovostní kauci. Denní limit kilometrů je zdarma. Pokud si vůz chcete nechat přistavit na konkrétní místo, třeba doma, i tohle je za malý poplatek možné. Vozy jsou dobře pojištěné a při nehodě odpovídáte za vůz pouze do výše spoluúčasti.

Snadná rezervace

Rezervovat vůz si lze online i delší dobu předem. Systém hned ověří dostupnost vozidla v daném termínu a vůz se rezervuje. Platba se provádí převodem z účtu nebo prostřednictvím kreditní karty. Celkovou cenu automaticky sečte rezervační systém.

Publikováno: 24. 04. 2021 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská