Rolety den a noc vám zajistí stín, soukromí i příjemnou atmosféru v interiéru

Velmi populárním typem zastínění interiéru se staly rolety den a noc. Pokud si nejste jisti, o jaký typ stínění se jedná, stačí podívat se na obrázek a s velkou pravděpodobností zjistíte, že jste jej už někde viděli. Používají jej hlavně domácnosti, protože jde o stínicí techniku, která uvnitř místnosti navodí příjemnou atmosféru a pocit útulna.

Proč právě rolety den noc?

Rolety den noc jsou velmi praktické. Velmi jednoduše je lze nastavit do stavu, který zajistí, že vám bude v místnosti příjemně, budete mít tolik světla, kolik budete chtít. Na výběr je také z velkého množství modelů. Chcete jednoduchou bílou kombinaci průhledné a neprůhledné látky? Anebo chcete spíše něco barevného? Velmi hezky vypadá i kombinace bílé a např. žluté, která váš interiér rozsvítí. Rolety jsou moderní, vyhoví všem, kteří nechtějí doma klasické vertikální nebo horizontální žaluzie, protože jsou jich jednoduše přesyceni. Rolety se snadno udržují čisté, stačí je oprášit prachovkou, nebo příp. jemně otřít vlhkým hadříkem.

Snadná instalace na všechna okna

Věděli jste, že se montují rolety den a noc bez vrtání? Rolety už jsou složené, a tak je můžete na okno instalovat za méně než minutu, tedy pokud jste už rolety montovali. Ti nezkušení se s roletou „pohrají“ pár minut, ale vše lze snadno zvládnout za pomoci manuálu, ať už textového a obrázkového, kde je uveden krok po kroku montáže, nebo video návodu. Montáž bez vrtání, tedy formou zavěšení a nalepení, je možné u otevřených kazet.

Elektrické rolety den a noc

Dokoupit si můžete i motorek, a tak si zařídit elektrické rolety den a noc. Elektrické ovládání lze přidat k jakékoli látce a kazetě. Stačí vybrat si požadovanou látku, kazetu a počet rolet, příslušenství k elektrickým roletám pak objednáte zvlášť v sekci „Příslušenství k elektrickým roletám“.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská