Kde se vyplatí nakupovat módu online?

Nák

Německá novinka mezi módními e-shopy jednoznačně láká zajímavými módními kombinacemi, elegantním vzhledem a nejen vzbuzuje dojem kvalitních materiálů. Ostatně pokud máte zkušenosti s kvalitou oděvů pod značkou Otto, podobnost není úplně náhodná. Na About you vás čeká opravdu pestrá a bohatá nabídka oblečení a obuvi. Všechno si můžete detailně prohlédnout hned z několika úhlů, abyste měli jistotu, že vás nic neruší ani nepřekvapí. Doprava zboží, včetně případného vracení je zdarma, peníze se vrátí do 4 dnů. Na vyzkoušení máte celých 100 dní. E-shop je přehledný, u každého zboží nabízí i další varianty v podobném stylu, ale u v nápaditém kontrastu s původní volbou. Cenu oblečení si můžete chytře vylepšit díky kuponu z https://kuponer.cz/obchody/aboutyou-cz/. Omezující může být jediný dopravce, nutná registrace a umístění filtru vyhledávání. Přestože je podrobnější filtrování zboží jednou z bližších přístupů k zákazníkovi, snadno jej přehlédnete.

Bibloo – český e-shop s osvědčenou kvalitou známých i nových značek

Český e-shop, který nabízí kvalitní zboží známých i méně známých značek v kvalitě odpovídající zvolenému materiálu. Z vystavených modelů si vyberou i ti, kteří preferují jednodušší styl bez potisku. K dispozici máte detailní fotky zboží, dokonce s videem, tudíž můžete dobře posoudit i to, jak se oblečení chová v pohybu. Nákup jde i bez registrace. Dodání zboží je zdarma do druhého dne. Lhůta navrácení je 14 dní. Vrácení peněz v případě, že zboží nevyhovuje, do 3 dnů. Cena odpovídá kvalitě, takže zboží patří mezi ty dražší.

Zalando – jde svým zákazníkům naproti podle prvního výběru

Reprezentuje moderní přístup, jak inspirovat, radit a jít vstříc stylu zákazníka. Od prvního kousku oblečení nabízí zajímavé kombinace i další inspiraci v oblékání, která by se vám mohla líbit. Snadno si tak můžete svůj model doladit včetně nevšedních doplňků. Čeká vás tu bohatá nabídka nejrůznějšího oblečení. Myšleno je i na těhotné a nestandardní míry. Vše vidíte na konkrétních lidech, z různých úhlů i v detailu. Dodání i vrácení zboží je zdarma. E-shop se v obou směrech chová pružně. Zboží dojde do 3 dnů a návratnost peněz je do 6 dnů. Nepohodlná mže být omezená volba dopravce a povinná registrace.

Mezi spolehlivé ve službách zákazníkovi patří také Tchibo nebo Lidl. Zde je třeba však počítat s nižší kvalitou oblečení a ne úplně sedícími velikostmi. Proto si raději vždy přečtete popisky a reference od zákazníků, pokud je ta možnost.

Přejeme vám šťastnou ruku při obnovování šatníku.

Publikováno: 17. 07. 2019

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská