Stírací losy a loterie ve virtuální podobě

V dnešní době se čím dál více společností soustředí právě na to, jak co nejlépe přesunout své produkty na internet, kde budou vidět a lépe vynikat. Právě totiž online casina a sázkové kanceláře zažívají v posledních letech velký „Boom“. Avšak mezi online hazardní hry nepatří pouze výherní automaty, poker, blackjack nebo ruleta. Z pohodlí domova se můžete zapojit i do velkých loterií a hrát o senzační milionové výhry. Na rozdíl od jiných her vám výherní losy za poměrně nízkou částku mohou poskytnout pěknou šanci na opravdu velké výhry.

Jak fungují stírací losy?

Když řekneme typická loteriová hra, pravděpodobně vás napadne právě stírací los, který lze zakoupit takřka ve všech trafikách, poště či benzínce, ale také online přes internet. Čím se však liší od loterie? Nemusíte čekat dlouhé týdny na to, jestli jste něco vyhráli, nebo nikoliv. Ihned po setření losu zjistíte, zda je los výherní. Pravidla bývají jednoduchá a prostá, každopádně jsou vždy vypsány na zadní straně losu. Stačí setřít a na místě víte, jestli se na vás usmálo štěstí. Zábavu s online losy si můžete užít například u Sazky.

Stírací losy jsou určeny pro zábavu, nikoliv jako zdroj příjmu

Rádi bychom podotkli, že online stírací losy a loterie slouží pouze k pobavení s případnou šancí na výhru. Kasina, herny, ale i sázkové kanceláře to mají v posledních letech pěkně na vlásku, protože ministerstvo financí se snaží hazardní podniky snížit na minimum, právě kvůli narůstajícímu počtu závislých na hazardu. Taktéž jako výherní automaty, sportka, ruleta nebo blackjack, tak i stírací losy a loterie jsou primárně určeny pro zábavu hráče.

Online loterie

Jak už jsme výše zmínili, také loterie se přesouvá do online prostředí. Do české loterie se již můžete zapojit třeba přímo z gauče a hrát o milionové výhry.

Publikováno: 24. 11. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Denisa Zábranská