Zasílejte zboží v kvalitních a bezpečných plastových obálkách

Internetové obchody v současné době zažívají nebývalý rozkvět. Lidé online nakupují oblečení, průmyslové zboží, knihy, a dokonce potraviny. Pokud také patříte mezi majitele e-shopů, pravděpodobně víte, že atraktivitě vašich produktů pomůže i obal. Jedním z nejoblíbenějších obalů pro menší zásilky, například textil, knihy a podobně, jsou plastové obálky pro e-shopy. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, polyetylén neboli LDPE, je velmi lehký a tenký, přitom však dostatečně pevný.

Plastové obálky pro e-shopy

Plastové obálky pro e-shopy výborně poslouží i pro zasílání zboží diskrétního charakteru, jelikož díky své neprůhlednosti zabrání nepovolaným očím zjistit, co je uvnitř. Zásadní výhodou plastových obálek pro e-shopy je jejich pružnost a nepromokavost. Zajistí tak ochranu zasílaného zboží před vlhkostí i prachem. Díky svým vlastnostem se navíc po uzavření nedají znovu otevřít bez jejich poškození - snadno tak zjistíte, zda se zásilkou někdo nemanipuloval.

Ekologické LDPE obálky pomáhají chránit přírodu

Pokud to s ochranou životního prostředí myslíte vážně, jsou ekologické LDPE obálky správným řešením. Mohou totiž být vyrobeny z recyklovatelného polyetylénu (reLDPE) který je šetrný k přírodě díky opakovanému použití plastů.

Plastové obálky s potiskem zviditelní vaši firmu

Pokud se rozhodnete objednat si plastové obálky pro váš e-shop u reklamní agentury Bluearrow.cz, získáte kromě skvělé ceny i možnost celoplošného oboustranného potisku kvalitním flexotiskem. Vaše obálky tak mohou obsahovat plnobarevnou grafiku, která zviditelní vaši firmu. Vybrat si můžete z různých rozměrů a vzorů plastových obálek, například obálky s uchem či s perforováním. Kromě LDPE můžete mít i obálky z jiných materiálů, například HDPE, nebo ze speciálních fólií Flexoseal či Triolen.

Publikováno: 03. 05. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská