Zasílejte zboží v kvalitních a bezpečných plastových obálkách

Internetové obchody v současné době zažívají nebývalý rozkvět. Lidé online nakupují oblečení, průmyslové zboží, knihy, a dokonce potraviny. Pokud také patříte mezi majitele e-shopů, pravděpodobně víte, že atraktivitě vašich produktů pomůže i obal. Jedním z nejoblíbenějších obalů pro menší zásilky, například textil, knihy a podobně, jsou plastové obálky pro e-shopy. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, polyetylén neboli LDPE, je velmi lehký a tenký, přitom však dostatečně pevný.

Plastové obálky pro e-shopy

Plastové obálky pro e-shopy výborně poslouží i pro zasílání zboží diskrétního charakteru, jelikož díky své neprůhlednosti zabrání nepovolaným očím zjistit, co je uvnitř. Zásadní výhodou plastových obálek pro e-shopy je jejich pružnost a nepromokavost. Zajistí tak ochranu zasílaného zboží před vlhkostí i prachem. Díky svým vlastnostem se navíc po uzavření nedají znovu otevřít bez jejich poškození – snadno tak zjistíte, zda se zásilkou někdo nemanipuloval.

Ekologické LDPE obálky pomáhají chránit přírodu

Pokud to s ochranou životního prostředí myslíte vážně, jsou ekologické LDPE obálky správným řešením. Mohou totiž být vyrobeny z recyklovatelného polyetylénu (reLDPE) který je šetrný k přírodě díky opakovanému použití plastů.

Plastové obálky s potiskem zviditelní vaši firmu

Pokud se rozhodnete objednat si plastové obálky pro váš e-shop u reklamní agentury Bluearrow.cz, získáte kromě skvělé ceny i možnost celoplošného oboustranného potisku kvalitním flexotiskem. Vaše obálky tak mohou obsahovat plnobarevnou grafiku, která zviditelní vaši firmu. Vybrat si můžete z různých rozměrů a vzorů plastových obálek, například obálky s uchem či s perforováním. Kromě LDPE můžete mít i obálky z jiných materiálů, například HDPE, nebo ze speciálních fólií Flexoseal či Triolen.

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.