Jak na posílení imunity s pomocí doplňků stravy

Posílení imunity je potřeba v každé části roku. Kromě zásad zdravé výživy a úprav celkového životního stylu může pomoci i zařazení správných doplňků stravy na přírodní bázi. Jaké pomáhají a kde koupíte vitamíny, minerály a rostlinné výtažky za výhodné ceny? To se dozvíte v tomto článku.

Pravidelné posilování imunity

Pro nejlepší výsledek je důležité hlavně dlouhodobé a pravidelné posilování imunitního systému. Pokud si jednou za čas vezmete doplněk stravy, rozhodně to bude lepší než nic, ale zároveň to nebude takový rozdíl jako při skutečně pravidelném užívání. Doporučené dávkování na jednotlivých přípravcích má svůj dobrý důvod a slouží k doplnění optimální dávky prospěšných látek do organismu každý den.

Kvalitní doplněk stravy

Dalším důležitým předpokladem pro skutečně efektivní a účinné posílení imunitního systému je kvalitní doplněk stravy. Vhodnou volbou jsou komplexní vitamínové doplňky, které se postarají o zajištění optimálního spektra vitamínů a minerálů. K tomu všemu můžete přidat i některé z rostlinných výtažků, jako je například doplněk stravy Vilcacora získaný z rostliny zvané Kočičí dráp. Obsahuje mnoho zajímavých látek, které mimo jiné přirozeně stimulují obranyschopnost organismu. V balení se nachází 90 tablet a doporučené dávkování 3 tablety denně je vhodné hlavně pro období se zvýšenou zátěží či větším rizikem onemocnění.

Vše nakoupíte na internetové lékárně

Jednotlivé doplňky stravy s vitamíny i minerály najdete na jednom místě. Přípravek Vilcacora a další zakoupíte za výhodné ceny v internetové lékárně Gigalekarna.cz. Projděte si sortiment a zvolte si optimální kombinaci pro posílení imunitního systému a celkovou podporu zdraví. Nechybí ani sortiment s čistě rostlinným složením vhodným pro vegany nebo doplňky vlasů určené pro zdraví vlasů a pokožky.

Publikováno: 13. 04. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Denisa Zábranská