Žižkov nabídne vhodné zázemí i pro mladé rodiny

Hledáte místo, kde se usadit? Rádi byste našli takové, které je zajímavé pro celou rodinu a odkud to budete mít všude blízko? Hlásí se Žižkov, pražská čtvrť, jejíž historii snad ani není nutné dlouze představovat.

Určitě je řada míst, o nichž jste přemýšleli, ale naše hlavní město nabízí pestrou paletu různých výhod. Především jsou zde plusem dopravní obslužnost a občanská vybavenost, což je pro mladou rodinu opravdu podstatné. Jde také o investici, kterou mohou jednou využít právě vaše děti. Co je vlastně lepšího, než nemuset odstartovat produktivní život s hypotečním úvěrem za zády?

Ideální prostředí, které je plné zeleně

Dostupné centrum Prahy, ale zelené parky v bezprostředním okolí bydliště. To jsou dvě velké výhody, které na vás čekají, pokud se rozhodnete pro bydlení pro mladé na Praze 3. Vyberete si variantu 2+kk nebo bude lepší zvolit třípokojový byt? Záleží i na tom, kdy vlastně plánujete rodinu, protože taková otázka do všech budoucích plánů jednoznačně promluví.

K dispozici je i volba mezi lodžií a balkonem, vybrané bytové jednotky jsou také spojené s předzahrádkou, na níž můžete trávit účelně svůj volný čas v roli milovníků přírody. Pro fanoušky levandulí nebo jiných okrasných rostlin je to velká výzva.


Praha 3 má před sebou velké chvíle

Vyjít si můžete do parků, jako je Parukářka nebo Židovské pece, k malé odpolední návštěvě láká také Malešický les, v němž zapomenete na všechny své všední starosti. V okolí vašeho nového bytu jsou i možnosti pro skutečné sportovní nadšence.

Sečteno a podtrženo, Praha 3 má před sebou atraktivní budoucnost a každý může být její součástí. Navíc je blízko také autobusová zastávka, díky níž se dostanete brzy do centra nebo jiných pražských čtvrtí. Stačí jen dojet na nejbližší metro! 

Publikováno: 23. 08. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adriana Kučerová