Aukce šperků: Možnost, jak je prodat za maximální ceny

Co se starožitnými šperky? Díky službě Graciano.cz mají majitelé stříbrných a zlatých pokladů jedinečnou příležitost, jak je zpeněžit za maximální možnou cenu. Tato platforma slouží jako prostor pro nadšence a sběratele a nabízí možnost výhodného prodeje starožitných šperků všeho druhu: historických náušnic, náhrdelníků či náramků a dalších kousků. Odhad jejich hodnoty je navíc zcela zdarma. Jaké jsou další výhody a jak proces aukce funguje?

Příběh starožitných šperků dostává prostor v aukci

V aukčních domech nejde pouze o obchod. Je to místo, kde starožitné šperky vypráví své příběhy. Ať už chcete prodat zlatý prsten po prababičce nebo investiční přívěsek, každý klenot zde nalezne svou cestu k novému majiteli.

Ale jak začít? Odborníky z Graciano.cz můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo osobně na jedné z poboček v Brně či Praze. Profesionálové se postarají nejen o odhad hodnoty šperků, ale i o kompletní organizaci dražby a shromáždění vydražených peněz. A co je nejdůležitější – dopředu neplatíte žádné poplatky.

Okamžitý výkup šperků – peníze na dosah ruky

Zákazníkům, kteří potřebují peníze ihned, nabízí Graciano.cz okamžitý výkup šperků za hotové, a to na pobočkách v Praze i v Brně. A pokud se nemůžete dostavit, jednoduše se domluvíte a šperky si výkupčí vyzvedne přímo u vás doma.

Jak probíhá prodej na aukci šperků?

Ocenění šperků: Odborníci nejdříve šperky ocení, abyste znali jejich skutečnou hodnotu ještě před zahájením samotné aukce.

Dohoda a smlouva: Po dohodě se sepíše kupní smlouva, a poté se již nemusíte o nic starat. Všechny následující kroky zařídí profesionálové.

Aukce šperků: Vaše cennosti se dostanou na aukci, kterou mají v režii čeští i zahraniční aukční specialisté. Zajistí její hladký průběh.

Vyplacení peněz: Po skončení aukce majitelé ihned obdrží peníze. Samozřejmě za předpokladu, že jejich šperky byly úspěšně vydraženy.

Proč svěřit prodej šperků právě odborníkům z Graciano.cz?

Bohatá 30letá zkušenost v oboru:

Graciano.cz se může pyšnit více než 30 lety zkušeností v oboru prodeje aukcí šperků. Tato dlouhá historie jim poskytuje hluboké porozumění trhu a umožňuje jim být spolehlivým průvodcem na cestě k úspěšnému prodeji či nákupu.

Spolupráce s nejzkušenějšími aukčními specialisty:

Graciano.cz spolupracuje s nejzkušenějšími aukčními specialisty, kteří jsou garantem profesionální a kompletní péče o cenné předměty klientů. Jejich odbornost zajišťuje, že šperky získají maximální pozornost na aukcích.

Silné mezinárodní spojení:

Graciano.cz má prestižní spojení s aukčními domy ve Vídni a v Praze, což klientům zaručuje přístup k nejlepším aukčním trhům. Toto silné mezinárodní propojení jim umožňuje nabízet umění a starožitnosti klientů širokému okruhu zájemců.

Spolupráce s online aukcemi:

Graciano.cz je aktivní v oblasti online aukcí, což umožňuje prezentovat šperky klientů širokému publiku zájemců. Moderní forma aukce rozšiřuje dosah cenných předmětů na globální úroveň.

Široká klientela sběratelů:

Graciano.cz má velmi širokou klientelu vášnivých sběratelů nejen z České republiky, ale i ze západní Evropy. Tito sběratelé jsou ochotní připlatit si za kvalitní kousky, což zvyšuje šance na výhodný prodej šperků klientů.

Kamenné pobočky v Praze a v Brně:

S kamennými pobočkami v Praze a v Brně je Graciano.cz fyzicky dostupné klientům. Klienti mohou navštívit pobočky kdykoliv a konzultovat s odborníky ohledně svých šperků, což přidává další vrstvu osobního přístupu k poskytovaným službám.

Spokojení zákazníci jako nejlepší reference:

Názory spokojených klientů, které jsou k dispozici v recenzích, jsou nejlepší referencí na práci a služby Graciano.cz. Zákazníci poskytují hodnotné informace o přístupu a úspěších v oboru aukcí šperků.

Publikováno: 29. 01. 2024 / Aktualizováno: 01. 02. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Denisa Zábranská