Erotické pomůcky již nejsou tabu. Po čem se v sexshopu poohlédnout?

Patříte k těm, kteří při zaslechnutí slova sexshop rudnou a opouštějí místnost? Možná je na čase odhodit zábrany a změnit přístup. Sex je kořením života a jedním ze základních pilířů dobře fungujícího vztahu. A když se nabízí příležitost, okořenit si ho o nové, netušené zážitky, je sám proti sobě každý, kdo ji odmítá. Vsadíme se, že v bohaté nabídce erotických pomůcek najdete něco pro sebe i vy. Navštivte s námi sexshop a rozšiřte si obzory!

Vibrátory a dilda

Začněme klasikou všech klasik. Vibrátor by neměl v základní dámské výbavičce chybět. Stačí si jen vybrat správnou velikost a tvar. A co se týče dilda – nevibrující alternativy vibrátoru, je jasnou volbou pro každou ženu, která preferuje pomůcky reálnějších tvarů. Oba typy erotických pomůcek jsou samozřejmě vhodné i pro muže.

Masturbátory

Mezi nejoblíbenější erotické pomůcky současnosti bezesporu patří masturbátory. Ať už se bavíme o nenápadných pomocnících, které vypadají jako vajíčko (nejlépe hodnocené jsou masturbátory Tenga Eggs) nebo o větších hračkách typu „fleshlight" evokujících vzhled svítilny, obojí vnáší do postelových hrátek nový rozměr. Masturbátorům typu fleshlight obvykle propůjčují vzhled skutečné pornoherečky.

Nabídka, ve které se neználek ztratí

Zmíněné erotické pomůcky představují špičku ledovce. Ve skutečnosti je jich mnohem více – stačí navštívit online sex shop a ponořit se do hledání té správné či správných (u jedné totiž nikdy nezůstanete!). Za pozornost stojí také masážní hlavice, venušiny kuličky, návleky na penis, erotické prádýlko a pomůcky pro BDSM, které by měli vyzkoušet všichni experimentátoři. Jen si ohlídejte kvalitu a raději si připlaťte pár korun navíc za zdravotně nezávadné výrobky. Z nákupu nemějte strach. Spolehněte se třeba na nejdiskrétnější sexshop Sexio.cz a pošťačka ani sousedka nepoznají, co se skrývá v nenápadném balíčku.

Publikováno: 08. 02. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská