Kde si v Brně zajít na těhotenské focení?

Neudělat si v těhotenství krásné fotografie s bříškem znamená později litovat. Stejně tak jako si nenaplánovat newborn focení. Tyto chvíle rozhodně stojí za zvěčnění.

Nejdůležitější fotografie v životě si žádají profesionála

V životě je několik událostí, na které rozhodně stojí za to vzpomínat. A jak jinak než perfektně udělanou fotografií. Tradičně jde o svatební fotografie, podceňovat nesmíme ani ročníkové školní fotografie, které nám umožňují zavzpomínat si na spolužáky. Obvykle se fotí též novorozenecké fotografie. Co však je hitem zejména posledních let, jsou těhotenské fotky. Právě na těhotenské focení Brno a newborn fotografování se specializuje brněnská fotografka Ivana Messeri.

Málokdo zvládne profi fotografie doma bez profesionála

Těhotenské fotografie často odbýváme focením v koupelně, v předsíni či v ložnici mobilním telefonem před velkým zrcadlem. Profesionální těhotenské fotografie bývají ale zcela jiné. Ivana Messeri fotí nádherné fotografie, které lze směle nazvat uměleckým dílem hodným vystavení v podobě obrazu. Je to přesně ta nádherná fotografie, která se později může vyjímat ve vaší ložnici jako vzpomínka na toto krásné období života. Ideálním časem pro fotografování je podle Ivany Messeri 8. měsíc těhotenství. Bříško je nádherně zakulacené, obvykle ještě nemáme finální předtěhotenské problémy. Vypadáme skvěle a umíme si i samotné focení užít. Mnoho žen si však dnes chce uchovat jakousi retrospektivu na své těhotenství. I tohle je velice oblíbený typ focení. Fotí se pak každý měsíc a fotografie nádherně zdokumentují, jak vaše těhotenské bříško rostlo a jak jste se měnila do své mateřské krásy.

Nezapomeňte si včas objednat focení svého miminka

Focení miminek je v kurzu již dlouhá léta. I střední či starší generace má pravděpodobně doma svoji stylizovanou fotografii z dětství. Dnes se fotí většinou dříve. Obvykle již v prvních 14 dnech po narození dítěte. V této době bývají podle Ivany Messeri miminka nejroztomilejší, hodně spí, a tak je focení snadnější. Oproti minulosti se změnily kulisy pro focení. Fotí se samostatné miminko, s rodiči, s maminkou, ale třeba i s prarodiči. Nezapomeňte, že tyto fotografie neděláte jenom pro sebe, ale i jako památku právě pro vaše děťátko. Jde přesně o ty fotografie, které bude celý život milovat a vždy mu připomenou vaši rodičovskou lásku. Objednejte se včas na newborn focení novorozenců Brno. Nejlépe již dva až tři měsíce před plánovaným porodem, abyste si zarezervovali vhodný volný termín.

Publikováno: 25. 10. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská