Pohyb ve světě realit nechte raději na ověřených profesionálech. Jaké výhody vám přinesou?

Nemovitosti jsou nevyčerpatelnou oblastí, v níž se i v rámci České republiky točí miliardy a miliardy korun ročně. Každý člověk se ve svém životě setká se situací, kdy řeší jejich pronájem, nákup nebo prodej. Daný obor v sobě kombinuje ohromné množství příležitostí, práce i všemožných rizik. Z toho důvodu byste se vždy měli spolehnout na realitní kanceláře. Proč tomu tak je?

Finance a nebezpečí

Při nakládání s drahým majetkem existuje rovnou několik různých cest, kterými lze jít. Tou nejméně výhodnou a nejvíce rizikovou je řešení celého procesu svépomocí. V takových případech spoléhají lidé na vystavení internetových inzerátů a čekání na vhodného kupce. V drtivé většině situací tento postup končí tím způsobem, že budete nervózně čekat klidně několik let, během nichž znatelně snížíte uváděnou cenu a podniknete i další ústupky. Zároveň je nutné brát v potaz i následnou legislativu, obíhání úřadů a další nemilé oblasti. Přesně proto existují profesionální pomocníci, kteří dokážou za malou úplatu zajistit celý proces mnohem rychleji, bezpečněji i výhodněji. Příkladem je třeba realitní makléřka Moravskoslezský kraj, jež za dvacet let své praxe pomohla nepočitatelnému množství klientů.

Vybírejte pečlivě

Velkým benefitem kooperace se zmíněnou odbornicí je její schopnost prodat 85 % nemovitostí do dvou měsíců od podpisu smlouvy. Zároveň se specializuje i na výkup nemovitosti v exekuci Moravskoslezský kraj, takže nebudete mít problém ani v případě, kdy se nacházíte v nelehké životní situaci. Vše začíná u telefonátu a nezávazné úvodní schůzky zdarma, na níž se domluvíte na konkrétních detailech i specifikách vaší spolupráce. Následně se sami rozhodnete, jestli je to ta správná cesta pro vás.

Publikováno: 26. 09. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská