Výměna čelního skla s bonusem zdarma

S poškozeným čelním sklem se dříve či později setká snad každý řidič. Tuto nepříjemnost byste v každém případě měli začít řešit co nejdříve. Malá prasklina se totiž může docela rychle zvětšit. Kromě toho si s prasklým čelním sklem říkáte o pokutu. Nejde však pouze o peníze za pokutu, nýbrž i o vaše bezpečí. Poškozené autosklo omezuje váš výhled na silnici před vámi, ale i v bočních směrech. I zdánlivě malá prasklina může vést ke smrtelným nehodám.

Přijdete-li včas, možná bude stačit oprava autoskla

Výměna čelního skla je samozřejmě dražší než oprava. Také tohle je důvod, proč byste měli co nejdříve vyhledat pomoc. Dokud auto stojí, prasklina se zvětšovat nebude, ovšem při jízdě na sklo působí tlak, a tak se prasklina může zvětšovat. Z drobné praskliny, kterou by stačilo opravit, se pak stane neopravitelné poškození.

Kdy se autosklo opravuje?

Oprava autoskla je možná pouze v případě, že jde o vrstvené sklo, kalená skla se opravovat nemohou. Oprava nejde realizovat tehdy, kdy je prasklina v přímém zorném poli řidiče, opravují se pouze praskliny v okrajových částech. V zorném poli musí být sklo hladké, transparentní a bez jakýchkoliv nedokonalostí.

Jak se poškození autoskla vyhnout?

Nijak, prostě to nejde. Praskliny a trhlinky častokrát způsobují odlétající štěrk na silnicích, jemuž se jednoduše nevyhnete. Když už k tomu dojde, můžete aspoň vyhledat autoservis, kde je výměna autoskla cenově výhodná. Zkuste to v AutoskloSOS. Tento autoservis a pneuservis se zabývá opravou i výměnou autoskel a pro všechny zákazníky má připravenou zajímavou nabídku.

Vyberte si svůj bonus k výměně autoskla

Oprava čelního skla u AutoskloSOS je spojená s dárkem. Zdarma přezují pneumatiky, nebo si můžete vybrat kompletní renovaci světel, výměnu oleje či nové stěrače zdarma. Jakmile tedy objevíte prasklinu na čelním skle, neváhejte se jim hned ozvat.

Publikováno: 25. 12. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská