Potřebujete opravit Apple Watch? Víme, jaká existují řešení

Oblíbené hodinky Apple Watch se vyznačují tím, že jakmile je začnete jednou používat, už je nebudete chtít jen tak sundat z ruky. A to s sebou může nést větší riziko jejich poškození a nutnost servisu. Naštěstí to není problém, protože existují i specializované servisy zaměřené konkrétně na Apple Watch. A s čím vším vám mohou pomoci? To se dozvíte v tomto článku.

Oprava prasklého nebo poškrábaného sklíčka

Protože jsou Apple Watch víceméně celou dobu na ruce, může se snadno stát, že se sklíčko poškrábe či dokonce praskne. A přesně to je situace, kdy pomůže oprava Apple Watch Praha. Specialisté se postarají o nápravu tak, aby nebylo nic poznat a hodinky byly zase jako nové. Výměna prasklého sklíčka je navíc opravdu běžná, takže pokud se vám to stane, nejde vůbec o nic výjimečného. Dobrou zprávou je, že to rozhodně není žádný problém, protože s opravou mají v servisu bohaté zkušenosti.

Vsaďte na profesionální opravy

Při poškození Apple Watch či jiné dražší elektroniky je obecně dobré nedávat na nejrůznější babské rady a ani se nepouštět do vlastních neprofesionálních oprav. Výsledek totiž může být ještě horší a celý přístroj můžete až znehodnotit. Pro zkušené pracovníky v servisu zaměřeném na Apple Watch naštěstí téměř žádná oprava není problém, takže máte jistotu kvalitního provedení a mnohdy i poměrně rychlého zhotovení. Záleží však na tom, co konkrétně požadujete a jaký je výchozí stav.

Výměna baterie

Mezi časté servisní úkony patří výměna staré baterie. Je to především z toho důvodu, že již neposkytuje takovou kapacitu, což značně ztěžuje pohodlné používání chytrých hodinek. Výměnu baterie či krytu nabízí servis Apple Watch rovnou na počkání. Nemusíte tak zdlouhavě čekat na zhotovení, ale jednoduše přijdete na místo a je to.

Publikováno: 25. 03. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská