Jak rychle zhubnout v posilovně?

Plavková sezóna se blíží mílovými kroky a pokud si marně lámete hlavu nad tím, zda je vůbec možné rychle zhubnout pár kilogramů nadbytečné tukové tkáně, máme pro vás dobrou zprávu. V posilovně by se vám to povést mohlo. Budete však muset dodržet několik základních pravidel. Společně s profesionálními trenéry z Kentoya Fitness jsme pro vás […]

Plavková sezóna se blíží mílovými kroky a pokud si marně lámete hlavu nad tím, zda je vůbec možné rychle zhubnout pár kilogramů nadbytečné tukové tkáně, máme pro vás dobrou zprávu. V posilovně by se vám to povést mohlo. Budete však muset dodržet několik základních pravidel. Společně s profesionálními trenéry z Kentoya Fitness jsme pro vás poskládali pár skvělých tipů. Budete-li je dodržovat, zaručeně zhubnete.

Fitness centrum Praha 10 je skvělým místem, kam můžete zajít vždy, když vám počasí neumožní jízdu na kole, na in-line bruslích či jiné venkovní aktivity, které jsou velmi efektivní při hubnutí. Výhodou posilovny je, že ji můžete navštívit téměř kdykoli. Tedy nejen v případě špatného počasí, ale i během úmorných veder, kdy se na čerstvém vzduchu příliš dobře nesportuje. Nespornou výhodou je také možnost kombinace vytrvalostního cvičení a posilování. Právě to vám může hubnutí výrazně urychlit.

Chcete-li zhubnout rychle, dodržujte následující pravidlo: trénink začněte vytrvalostním sportem, a až poté se chopte činek. Jako první byste měla zamířit k běžeckému pásu a k cyklotrenažéru. Posilovna na Praze 10 disponuje i jinými moderními stroji, které vám hubnutí výrazně usnadní..

Výše zmíněné pravidlo není uvařené z vody, ale má své logické opodstatnění. Během posilování dochází k překyselení svalů, které následně nejsou schopny efektivně spalovat tuky. Hubnutí je tedy v podstatě zastaveno. Proto byste měla nejdříve vykonat vytrvalostní aktivity.

Jak moc se může množství spálených tuků lišit?  Jejich podíl na celkové spotřebě energie je v případě vytrvalostní aktivity kolem 40%, zatímco v opačném pořadí ( tedy nejdříve posilování A až poté vytrvalostní aktivity)  pouze kolem 9 až 20 %.

Na závěr malá ráda: v plavkách budete vypadat štíhleji také díky opálení. V tomto směru vám pomůže pravidelná návštěva solárka. Solárium v Praze v Kentoya Fitness nabízí vysoký opalovací výkon, takže docílíte bronzové pokožky ve velmi krátkém čase.

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.