Likvidace vozidel nezabere více než 24 hodin

Stojí vám v garáži nebo někde na zahradě auto, se kterým už u vás doma nikdo nebude jezdit, je vhodné tak maximálně k likvidaci, ale vy ji odkládáte? Připravujete se tím o peníze. Dokud auto není oficiálně ekologicky zlikvidované a vyřazené z registru vozidel, musíte za něj platit povinné ručení. Nehledě na částku, kterou byste mohli obdržet za auto samotné.

Spousta lidí s likvidací vozidel otálí, protože nevědí, na koho se obrátit a kam auto odvézt. Faktem je, že ho nikam vozit nemusíte. Zamiřte na web společnosti Zahotove.cz a vyplňte jejich online formulář, ve kterém co nejpřesněji popíšete, jaké vozidlo k likvidaci doma máte. Oni se vám ozvou spolu s cenovou nabídkou, a když se vám bude líbit, dohodnete si čas, kdy k vám dorazí. Může to být třeba už zítra!

Získejte za své auto pěkné peníze

Společnost vykupuje auta v jakémkoliv stavu. Mohou být stará, bouraná, podmínkou jsou čtyři kola, aby si je mohla odvézt. Problémem nejsou ani užitkové stroje, firemní automobily či cokoliv jiného. Výkupní ceny se odvíjí od stavu vozidla a také od poptávky po daných náhradních dílech. Bližší informace najdete na odkazu zde: https://zahotove.cz/prodej-auta-na-nahradni-dily/.

Přibližnou částku budete znát předem. Poté, co k vám přijede technik společnosti, si auto ještě sám prohlédne a ujistí se, že jste uvedli pravdivé informace a něco nezamlčeli. Případně cenu trochu upraví. Na místě sepíšete smlouvu, vy dostanete peníze v hotovosti a potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Celá záležitost nezabere více než 30 minut.

Pak už stačí vůz jen odhlásit

S potvrzením o ekologické likvidaci vozidla se můžete vydat na úřad váš bývalý automobil odhlásit z registru vozidel. Po odhlášení se pak ozvete pojišťovně pro zrušení povinného ručení. Tím je celá záležitost vyřešená. Stojí opravdu jen chvíli času, a ještě vám přihraje do kapsy minimálně nějakých pár pěkných tisícovek.

Publikováno: 25. 03. 2023 / Aktualizováno: 28. 03. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Denisa Zábranská