Oblečení, které by nemělo chybět v pánském šatníku

Obsah článku:
  1. Košile
  2. Džíny
  3. Polokošile
  4. Oblek
Každý z nás zažil situaci, kdy nevěděl, co na sebe. Ať už patříte do skupiny lidí, kteří nakupování milují a každý módní kousek musí mít doma, nebo se vám jen představa na den strávený v obchoďáku hnusí, občasné obměně šatníku se nevyhnete. A nezáleží na tom, jestli je vaše stávající oblečení notně onošené, nebo už nesnesete pohled na to staré - a z vašeho pohledu nemoderní. Neustále přemýšlíte, jaký kousek oblečení si do svého šatníku pořídit, ale nevíte si s výběrem rady? Neztrácejte hlavu, s tímto problémem vám rádi pomůžeme v tomto článku.

Košile

Myslíme, že základem plnohodnotného šatníku je určitě košile. Je vcelku jedno, jestli preferujete barvu bílou či černou, anebo pestřejší kreace - rozhodně pro ně najdete využití na společenských událostech, oslavách nebo třeba na rande.

Džíny

Pro mnohé možná zbytečné zmiňovat, ovšem věříme, že se najde někdo, komu ve skříni tento kousek chybí, a na své tepláky nedá dopustit. Možná do této sorty lidí patříte i vy, ale zamyslete se nad tím - k bílé košili se přeci jen více hodí džíny než třeba tepláky.

Polokošile

Ve výběru základního oblečení nesmí chybět polokošile. Proč? Především kvůli jejich univerzálnosti. Nejen, že se hodí pro běžné každodenní nošení, ale i na společenská a formální setkání. Moc místa v šatníku nezaberou a využití se pro ně zcela jistě najde. Polokošile jsou známé hlavně díky golfistům a tenistům - a populární jsou také polokošile firemní, takže nemusíme sáhodlouze popisovat, jak vypadají. Ale kdybyste náhodou bloumali, co to polokošile je: představte si triko s límečkem a knoflíky. Levné a zároveň stylové polokošile najdete například na https://www.xfer.cz/polokosile.

Oblek

Jako každodenní outfit by byl oblek docela „vopruz“, tedy pokud ho nepotřebujete při práci. Nicméně měli byste ho mít v pohotovosti, i pokud ho nevyužijete v práci - jakmile přijde nějaká nečekaná událost jako pohřeb, svatba nebo oslava jubilea, budete připraveni. Mnozí lidí si pořizují obleky na poslední chvíli, což není dvakrát příjemné.

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská