Opravdu mobilní klimatizace funguje?

Stručně řečeno, ano. Špatné klimatizace se od těch nejlepších liší tím, jak rychle a tiše pracují, jak snadno se nastavují a jak jsou energeticky úsporné. V každém případě – když slunce žhne o sto šest, přenosná klimatizace přichází vhod jako nic jiného!

Většina modelů nabízí možnost volby nastavení pro různé podmínky. Například v chladnějším dni můžete použít nastavení pouze na ventilátor, které vám pomůže osvěžit místnost. Pokud je některý den obzvlášť dusno, můžete použít možnost odvlhčovače, pokud je k dispozici, abyste snížili vlhkost.

Klíčový je tedy výběr. V tomto směru vám rádi poradí odborníci z eprofi.cz s.r.o., kteří nabízí široké spektrum kvalitních mobilních klimatizací značek DAITSU, REMKO, SAKURA, SINCLAIR, DANTHERM či REFREDO.

Mezi nejoblíbenější modely patří tichá mobilní klimatizace REMKO RKL 360 ECO a výkonná klima značky SINCLAIR.

V e-shopu klimatizace.zde.cz najdete také příslušenství k mobilním klimatizacím v podobě instalační sady do zdi, těsnění oken a krytu, větráky, ventilátory do bytu a klasické klimatizace.

Společnost eprofi.cz s.r.o. je zároveň spolehlivým partnerem profesionálů, kteří se neobejdou bez kvalitní techniky a pracovních nástrojů – nabízí například jednosměrné vibrační desky, stavební míchačky a portálové stavební pily.

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.