Dovolená v Africe? Země, kterou si zamilujete ihned po příletu

Afrika je nádherná země mnoha tváří, která vás uchvátí divokou přírodou, nekonečným dobrodružstvím, ale i nádhernými, ba dokonce dechberoucími zákoutími. Černý světadíl nabízí vskutku nespočetné množství míst, kam byste se měli vydat, například delta řeky Okavando je ráj s lagunami, říčkami, ale i slony, hrochy či krokodýly. Přestože je africký světadíl i tak trochu nebezpečný, je o něj neustále zájem, neboť na něm panuje úplně jiná atmosféra než v Evropě, Asii či Americe. Čekají na vás národní přírodní rezervace, přičemž velice známé jsou Linyanti a Chobe, kde se volně vyskytují lvi, antilopy i velká stáda slonů. Dívat se na divoká zvířata ve volné přírodě je neskutečný zážitek, na který se nezapomíná. Určitě byste měli mít nějakého průvodce, jenž zná kontinent křížem krážem, a tím je například https://www.saf-safaris.com/cs/.

Safari v Africe

Chcete zažít opravdové safari? V takovém případě zamiřte do Botswany se solnými pláněmi Makgadikgadi. Pokocháte se plameňáky, zebrami, ale i leopardy, lvy, pštrosy a dalšími zvířaty, které zřejmě znáte pouze ze zoologických zahrad. Z přírodních zajímavostí nesmíme zapomenout proslulé Viktoriiny vodopády na řece Zambezi. Pokud plánujete dovolenou v Africe, nechejte si sestavit dobrodružství přímo na míru, a to skrze webovou stránku https://www.saf-safaris.com/cs/. Stačí vyslovit svá tajná přání, která vám budou do zájezdu promítnuta.

Na co se můžete těšit?

Ujasněte si nejprve, co chcete v Africe dělat. Toužíte po pozorování divokých zvířat ve volné přírodě? Chcete jim být opravdu nablízku a udělat si úchvatné fotky? Rádi byste zavítali na nádherná místa, odkud se vám otevřou panoramatické výhledy na daleké okolí? Průvodci vás vezmou terénními auty, kam si jen zamyslíte. Dokonce mají i malé letadlo či člun. Dostanete se tedy opravdu všude.

Publikováno: 20. 04. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Denisa Zábranská