Dovolená v Africe? Země, kterou si zamilujete ihned po příletu

Afrika je nádherná země mnoha tváří, která vás uchvátí divokou přírodou, nekonečným dobrodružstvím, ale i nádhernými, ba dokonce dechberoucími zákoutími. Černý světadíl nabízí vskutku nespočetné množství míst, kam byste se měli vydat, například delta řeky Okavando je ráj s lagunami, říčkami, ale i slony, hrochy či krokodýly.

Přestože je africký světadíl i tak trochu nebezpečný, je o něj neustále zájem, neboť na něm panuje úplně jiná atmosféra než v Evropě, Asii či Americe. Čekají na vás národní přírodní rezervace, přičemž velice známé jsou Linyanti a Chobe, kde se volně vyskytují lvi, antilopy i velká stáda slonů. Dívat se na divoká zvířata ve volné přírodě je neskutečný zážitek, na který se nezapomíná. Určitě byste měli mít nějakého průvodce, jenž zná kontinent křížem krážem, a tím je například https://www.saf-safaris.com/cs/.

Safari v Africe

Chcete zažít opravdové safari? V takovém případě zamiřte do Botswany se solnými pláněmi Makgadikgadi. Pokocháte se plameňáky, zebrami, ale i leopardy, lvy, pštrosy a dalšími zvířaty, které zřejmě znáte pouze ze zoologických zahrad. Z přírodních zajímavostí nesmíme zapomenout proslulé Viktoriiny vodopády na řece Zambezi.

Pokud plánujete dovolenou v Africe, nechejte si sestavit dobrodružství přímo na míru, a to skrze webovou stránku https://www.saf-safaris.com/cs/. Stačí vyslovit svá tajná přání, která vám budou do zájezdu promítnuta.

Na co se můžete těšit?

Ujasněte si nejprve, co chcete v Africe dělat. Toužíte po pozorování divokých zvířat ve volné přírodě? Chcete jim být opravdu nablízku a udělat si úchvatné fotky? Rádi byste zavítali na nádherná místa, odkud se vám otevřou panoramatické výhledy na daleké okolí? Průvodci vás vezmou terénními auty, kam si jen zamyslíte. Dokonce mají i malé letadlo či člun. Dostanete se tedy opravdu všude.

Napsat komentář

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.