Proč si udělat radost briliantovými šperky? Důvody, o kterých jste možná netušili

O diamantech se říká, že jsou věčné. A briliantové šperky si vysloužily přezdívku "nejlepšího přítele každé ženy". Pravdou je, že se nabízí spousta racionálních i čistě osobních důvodů, proč do šperků s nejcennějším drahokamem na světě investovat. Kromě toho, že vypadá velmi honosně a prakticky neztrácí na ceně, patří mezi nejkrásnější dárky. My jsme se však zaměřili na další aspekty, které mnohé lidi motivují k nákupu. Třeba přesvědčí i vás.

Nerozbitný klenot

Opodstatněný důvod pro koupi diamantových šperků je ten, že diamanty jsou nejtvrdšími drahokamy na světě. Jsou to odolné, spolehlivé a téměř nerozbitné drahokamy. Slovo diamant pochází z řečtiny a znamená "nerozbitný". Diamanty nemohou vyblednout a jejich lesk zůstane stále stejně zářivý. Proto jsou diamantové šperky vynikající volbou pro koupi i z hlediska takřka neomezené životnosti.

Narozeninový kámen měsíce dubna

Diamant je kamenem lidí narozených v dubnu. Ti mohou nosit diamantové šperky denně, protože jim údajně přináší štěstí. Pro každodenní nošení je jako stvořený decentní diamantový prsten či briliantové náušnice. Diamanty můžete bez obav darovat svým blízkým narozeným v dubnu- budou se díky nim cítit výjimečně!

Pozoruhodné duchovní vlastnosti

Velmi zajímavým a pro mnoho lidí i zásadním důvodem pro koupi diamantových šperků jsou úžasné duchovní a údajně i léčivé vlastnosti diamantů. Ty jsou považovány za čisté a důvěryhodné drahokamy, proto jsou zásnubní prsteny s diamantem tak oblíbené mezi páry, které se mají v plánu vzít. Diamanty znamenají věrnost a kamarádství. Pomáhají vnášet do života radost a štěstí. Vnášejí také do vztahu důvěru a posilují vzájemné pouto. A znamenají také věrnost a závazek. O držitelích diamantů se říká, že si jsou lépe vědomi své mysli, těla a duše. A ještě něco. Diamant také zvyšuje životní energii a udržuje mysl pozitivní takřka za každé situace. Je dobrý i pro podporu kreativního myšlení, protože otevírá dveře představivosti a činí majitele vynalézavějším.  

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská