Sen o oslavě nebo svatbě v přírodě? S dobrou přípravou se může splnit!

Oslavy v saloncích restaurací nebo v hotelích mohou leckoho od organizování akce odradit. Setkání v interiéru mívá stísněnou atmosféru bez ohledu na roční období, protože do prostoru je sezváno mnoho hostů. Je to případ nejen narozeninových oslav, ale především svatebního veselí. Naopak organizace v přírodě skýtá mnoho zajímavých možností a zábavy. Vybrat místo je prvním úkolem, dalším pak příprava samotné akce, protože pozvánkami teprve vše začíná.

Bez ohledu na počasí

Kdy se mohou akce ve venkovním prostředí pořádat? Od jara do zimy, protože nehledě na teploty je třeba mít vždy v záloze takzvanou „suchou“ variantu. Ta spočívá v pořízení přístřešku, kam se mohou hosté schovat před zimou i deštěm. Ochrání též v letních parnech před vedrem, protože stany se mohou klimatizovat. Při menším počtu osob postačuje nůžkový stan nebo rozšířit chráněný prostor pomocí spojení dvou stanů na stranách. Vše je možné zajistit v rámci pronájmu párty stanů včetně kotevního materiálu.

Restaurace i taneční parket

Oslava jubilea nebo svatba? V takovém případě se počítá s větším počtem pozvaných a nabízí se varianta trubkového stanu, který může posloužit jako restaurace spolu s parketem pro taneční zábavu. Půjčovna nabízí nejen veškerý servis, ale také kompletní zajištění včetně montáže a demontáže stanů, zajištění osvětlení či odpadkových košů. Toužíte po opravdu velké oslavě? Problémem nejsou až tři stovky sedících hostů, co tedy ještě zajistit?


Živá hudba nebo táborák?

Co připravit pro hosty? Rozhodně nesmí chybět hudba včetně živé v podobě oblíbené místní kapely nebo dýdžeje, který bude během večera pouštět písničky na přání oslavence nebo svatebčanů. V podzimních a zimních měsících se může venku připravit oheň, na kterém si mohou děti i dospělí upéct pravý špekáček nebo chleba. A co teprve rožnit sele nebo překvapit ohňovou show či přímo ohňostrojem? Fantazii se meze nekladou, vždy je ale třeba myslet na zajištění bezpečnosti.  

Publikováno: 29. 08. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Sára Novotná