Dopřejte své obuvi kvalitní péči a ochranu

Pořídili jste si nové boty a chtěli byste, aby vám vydržely co nejdéle? Chcete je ochránit před vlhkostí? Nezapomeňte proto věnovat důležitou pozornost správné a pravidelné péči, které vaši obuv pomůže udržet v kondici a prodlouží její životnost.

Pravidelné čištění jako základ často opomíjené péče

Základem správné péče o obuv je důkladné a pravidelné čištění. 1× nebo dvakrát měsíčně proto dopřejte vašim botám důkladnou očistu. Podle materiálu použijte kartáček nebo vlhčený hadřík. K odstranění větších nečistot stačí použít speciální přípravek, například v podobě čistící pěny nebo emulze. Toto pravidelné čištění vaše obuv jistě ocení. Pro oživení vzhledu se perfektně hodí nejrůznější bezbarvé a barevné krémy. Vaše botky pak budou opět zářit novotou.

Důležitá impregnace - kvalitní ochrana proti vlhkosti

Po důkladném vyčištění pak nezapomeňte ani na důležitou impregnaci, která poskytne potřebnou ochranu před vlhkostí a promočením. Impregnace na boty poslouží jako dokonalý ochranný štít před mokrem. Je ideálním doplňkem především pro modely obuvi určené na outdoorové a volnočasové aktivity. Impregnační sprej oceníte ale i v zimě, kdy ochrání kozačky a sněhule před sněhem a břečkou.

Moderní styl a pohodlná chůze v jednom

Zpříjemněte si chůzi a pořiďte si praktické a pohodlné gelové vložky do bot. Ty se postarají o více komfortu, takže si při chození budete připadat, jako byste šli po obláčku. Poskytnou vám vytouženou úlevu nejenom při delší procházce, ale také v případě dlouhodobějšího stání. Pro zamezení otlakům v oblasti prstů, pat a nártů pak poslouží gelové polštářky. Nezapomeňte ani na náhradní tkaničky do bot.Ty zvýrazní design a dodají jim na zajímavosti. Vsaďte třeba na bláznivě barevné či zářivé tkaničky do bot a oživte jejich jinak nudný vzhled.

Publikováno: 28. 11. 2022

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská