Školní batohy STIL vychvalují i mnozí lékaři

V dalším školním roce by se mohly vrátit do lavic všechny třídy základních, středních i vysokých škol. Pokud však už nyní přemýšlíte nad tím, jakou aktovku pořídíte svému prvňáčkovi, v následujících řádcích vám prozradíme, co by měla splňovat. V první řadě je nezbytné rozlišovat, jestli hledáte školní batohy pro žáky vyšších tříd, nebo je ve vašem hledáčku školní aktovka pro prvňáčka. Právě aktovka by měla být pevná, odolná a stejně tak je kladen důraz na to, aby disponovala polstrovanými zády i bezpečnostními prvky. V případě špatně zvolené aktovky se brzy dostaví zdravotní problémy.

Značka, která se zaměřuje na školní batohy

Sportovní varianty rozhodně nenahradí školní batohy. Sice vypadají stylově, nicméně jsou naprosto nevyhovující pro každodenní nošení. Obraťte se na českou společnost STIL, která prodává vysoce kvalitní produkty, o nichž má velice dobré mínění i odborná veřejnost. Školní batohy prodávané českou firmou STIL se vyznačují vysokou kvalitou, pěkným designem a nízkou hmotností, což ocení i drobní žáci. Školní batohy pro 1. stupeň jsou zdobené dětskými motivy, a tak si na své přijdou i malé ratolesti s bohatou fantazií.

Kvalitní školní batoh s 3D zádovým systémem

Pohybový aparát dítěte se neustále vyvíjí, což si společnost STIL uvědomuje, a proto má ve svém portfoliu pouze takové batohy, jež mají 3D zádový systém. Stejně tak jsou opatřeny částečně termoizolační kapsou na svačinku. Co se týče aktovek, jejich váha se pohybuje do 1 kilogramu, ovšem školní batohy pro 2. stupeň jsou ještě lehčí. Sportovní batohy nemohou konkurovat, protože nemají dostatečné polstrování zadní části, stejně tak nejsou vybaveny dostatečným počtem kapes. V batohu je pak chaos. Batohy STIL zakoupíte v takřka všech papírnictvích, případně se dají objednat online. Zakoupit se dají i skvělé sety s penálem, boxem, zástěrkou, peněženkou a dalšími školními pomůckami.

Publikováno: 29. 01. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Denisa Zábranská