Odborníci na vyklízení bytů v Praze vás zbaví starostí

Čeká vás vyklízení nemovitosti, půdy či sklepa a tuto povinnost se snažíte stále odkládat, protože víte, že nejde o nic příjemného? Co kdybyste se raději spolehli na odborníky? Vyklidí veškeré harampádí, postarají se o správné naložení s odpadem, zbaví vás starostí. Vyklízení nemovitostí je upřímně snad ještě horší než stěhování. Aspoň v případě, že na něj zůstanete sami. Musíte se probírat všemi těmi nahromaděnými věcmi, zjistit si, kam je možné odvážet odpad, domluvit si dodávku nebo vozík, abyste ho vůbec měli v čem odvážet, a přemluvit pár kamarádů, kteří vám přijdou pomoct. Není lepší zaplatit někomu, kdo tohle všechno vyřeší za vás? Od toho je tady firma Prodafi.

Vyklidí za vás veškeré prostory

Stěhujete se? Rekonstruujete? Potřebujete vyklidit dům, ve kterém jste roky hromadili spoustu harampádí? Prodafi si s tím poradí. Stejně tak vyklízejí nemovitosti po zemřelých, zajistí i jejich dezinfekci, případně deratizaci od hmyzu. Všechny věci vynosí ven, roztřídí, sbalí, odvezou všechno, co nebudete potřebovat. To, co chcete ponechat, odloží stranou, případně přestěhují tam, kam si přejete. Odpad zlikvidují ekologicky v souladu s platnými nařízeními a předpisy.

Naložte správně se starým nábytkem

Nemáte doma úplně harampádí, spíš byste se potřebovali zbavit starého nábytku? Ať už jde o jeden kus, nebo vybavení celé domácnosti, v Prodafi si s tím opět poradí. Odváží starý nábytek i spotřebiče.

Ozvěte se a domluvte si podmínky

Kolik takové vyklízení bytů v Praze stojí? Konkrétní částku vám obecně nemůžeme sdělit, liší se totiž podle velikosti prostor i množství odváženého odpadu. Vždy je nejlepší se ozvat přímo společnosti a domluvit se s ní na konkrétních podmínkách. Cenu budete rozhodně vědět předem, takže budete mít možnost se rozmyslet, zda o jejich služby máte zájem.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská