Odvlhčovač vzduchu MASTER DH 720: Perfektní pomocník do domácnosti i na stavbu

Hledáte kvalitní vysoušeč neboli odvlhčovač vzduchu, který by vás nadobro zbavil nadměrné vlhkosti v domácnosti, ve sklepě, sušárně, a když na to přijde, tak třeba na menší stavbě? Pokud nechcete, aby sloužil spíše jako rekvizita, anebo ještě hůř- zakrátko nefungoval vůbec, raději se vyhněte obloukem neznámým výrobkům a vsaďte na prvotřídní kvalitu renomované značky. Sázkou na jistotu jsou odvlhčovače Master, které najdete například u specializovaného prodejce eprofi.cz. Nabídku prezentuje také na webu odvlhcovace.info a nás zaujal model MASTER DH 720. Odvlhčovač vzduchu MASTER DH 720 s možností pevného vyvedení kondenzátu a uhlíkovým filtrem je určen pro běžné využití v domácnosti, ale zrovna tak se hodí pro urychlení schnutí stěn po malování i na menších stavbách. Dle výrobce je vhodný do prostorů o velikosti podlahové plochy do 45 m2.

V čem je MASTER DH 720 lepší než konkurence?

V přímém srovnání se stejně výkonnými odvlhčovači je model MASTER DH 720 úspornější. Jeho příkon je nižší, takže se nemusíte obávat vysokých účtů za energie ani v případě pravidelného používání. K dalším výhodám patří přítomnost digitálního displeje zobrazujícího aktuální vlhkost vzduchu.

Klíčové výhody aneb Co byte měli o odvlhčovači MASTER DH 720 vědět?

Jedná se o kompaktní, snadno přemístitelný přístroj opatřený digitálním displejem. Z hlediska designu ho lze označit za atraktivní – ostudu v interiéru určitě neudělá. Navzdory plastovému provedení je kvalitní a díky zvukové a světelné signalizaci informuje o plné nádrži. Pokud máte pocit, že právě odvlhčovač MASTER DH 720 odpovídá vašim požadavkům, pořiďte si ho od eprofi.cz, případně si nechte poradit ohledně vhodné alternativy. Odborníci na vysoušeče navíc nabízí také mobilní topidla MASTER, o kterých se dozvíte více na profesionalni-topidla.cz. Elektrická topidla platí za praktické pomocníky do domácnosti i dílny, uplatnění nachází v případě nutnosti rychlého vytopení místnosti i jako podpora vysoušení při zdiva.

Publikováno: 03. 03. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská