Originální reklamní dárek pro ženy? Kosmetická taštička!

Vánoce a konec roku jsou tradičně obdobím, kdy firmy obdarovávají své spolehlivé zaměstnance, věrné obchodní partnery nebo časté zákazníky. Čím? Obvykle nějakými reklamními předměty. Reklamní předmět se přitom dnes dá udělat prakticky z čehokoliv. Důkazem toho je společnost Blue Arrow International, která má ve své nabídce opravdu nespočet předmětů, jež je schopná opatřit logem. Nechybí ty klasické, jako jsou ručníky, trička či propisky. Dostanete ovšem i spoustu nápadů pro daleko originálnější dárky. Třeba na ty pro ženy.

Toaletní taštičku užije každá žena

Je naprosto jasné, že nejlepšími reklamními dárky jsou ty předměty, které obdarovaný stále používá. Tím se totiž zvyšuje marketingová účinnost – předmět uvidí více lidí. Praktické dárky navíc máme rádi snad všichni. Ženy obvykle oceňují také dárky sloužící ke zkrášlování, kosmetiku apod. Problémem je, že výběr kosmetiky je docela individuální. Co kdybyste místo toho darovali kosmetické taštičky vyrobené na zakázku?

Nechte si vyrobit taštičky na zakázku

Blue Arrow International vyrábí kosmetické taštičky a toaletní taštičky podle vašich představ. To znamená, že vám vytvoří taštičku s vaší značkou, designem, ve vašich firemních barvách, ve vámi vybraném materiálu, v rozměrech, které budou vyhovovat. Vyrobili jich již přes 4,150.000 ks, takže mají opravdu velkou praxi. Pracují s širokým množstvím materiálů jako nylon, polyester, PVC, PP či RPET. Tašky šetří přírodu a skvěle vypadají, k dispozici jsou nejrůznější tvary. Na vás už je potom pouze to, zda je také něčím naplníte. Firma mimo jiné tvořila třeba i toaletní taštičky vyrobené na zakázku pro značku Nivea, lepšího odborníka tedy budete hledat těžko. Nechte si zpracovat taštičku na ukázku a přesvědčte se sami, že stojí za to.

Publikováno: 28. 11. 2022

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská