ZAHOTOVÉ pomáhá vyřešit likvidace vozidel bez zbytečného papírování

Máte doma osobní, firemní nebo užitkový vůz určený k likvidaci? Stojí vám na zahradě nepojízdný vrak? Potřebujete se zbavit stavebního stroje? Ve všech těchto případech se lze plně spolehnout na společnost ZAHOTOVÉ. Nabízí výkup i likvidaci automobilů za velmi příznivých podmínek a bez zbytečného papírování. ZAHOTOVÉ se postará o likvidace vozidel po celé republice. Ať už jste z Prahy, nebo z malé vesnice na druhém konci republiky, zástupce firmy si za vámi pro vozidlo přijede a také zajistí jeho odvoz. Společnost tedy šetří váš čas. Zajímavá je také rychlost výkupu – vše může být vyřešeno třeba už zítra.

Předběžnou cenu zjistíte online

Zajímalo by vás, kolik za svoje auto dostanete? Záleží na jeho stavu a kompletnosti, originalitě dílů, poptávce po daných dílech na trhu i aktuální výkupní ceně železa. Předběžnou částku je však možné určit na dálku, takže si uděláte představu, jestli auto za takové peníze chcete prodat. Stačí na webu Zahotove.cz vyplnit formulář, kde své vozidlo co nejlépe popíšete. Odborníci se vám na základě tohoto popisu ozvou s nabídkou, a když se vám bude líbit, dohodnete si setkání. Při osobním setkání zástupce firmy auto prohlédne a řekne vám konkrétní částku.

Vše vyřešíte na místě

Během osobní schůzky rovnou na místě podepíšete kupní smlouvu, na ruku dostanete peníze v hotovosti a zástupce firmy vám předá i protokol o ekologické likvidaci vozidla. Auto si pak sám odveze, vy se o nic nestaráte. Celý proces netrvá déle než 30 minut. Vaším jediným dalším úkolem je vzít protokol o ekologické likvidaci a dojít na úřad, kde si vozidlo odhlásíte. Likvidace auta Praha nebo jiné město je možná, i pokud jde o nepojízdné či havarované vozidlo. Neváhejte a vyplňte online formulář, ať se dozvíte, jakou částku za svůj vůz získáte. Zástupce firmy za vámi dle domluvy přijede do 24 hodin.

Publikováno: 20. 05. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská