5 tipů, jak vylepšit vzhled a udělat dojem

Pracovat na sobě a svém vzhledu představuje pro mnohé z nás jakousi samozřejmost. Pravda je taková, že my pánové tolik svůj outfit neřešíme. Přesto bychom se o sebe měli starat a myslet na to, jak vypadáme. Já se zkusím zamyslet nad tím, co vlastně dělám já sám, respektive jak pomáhám svému vzhledu. Uvedu celkem 5 tipů, které jsou vlastně součástí mého života.

1. Bez hodinek ani ránu

Čas je pro mě velmi důležitý a jeho organizace prvořadá. Musím mít zkrátka přehled o tom, kolik je aktuálně hodin. Navíc své hodinky chápu také jako optimální doplněk, který rád nosím. Mám moderní hodinky Festina v černé a červené barvě. Bez problémů padnou k většině mých oděvů.

2. Kvalitní parfém nesmí chybět

Mé ranní rituály mimo jiné také zahrnují to, že využívám parfému. Vonět není od věci. Vždyť člověk se v průběhu dne poměrně hodně zapotí. Kvalitní parfém dokáže zakrýt jakékoli nepříjemné pachy. Já jsem do parfému investoval, respektive nechal jsem si ho dát pod vánoční stromeček. Minimálně na půl roku mi parfém vydrží, takže se mi vyšší investice pochopitelně vyplatí.

3. Vlasů moc nezbývá, účes řešit nemusím

Přesně tak, vyhledávání kadeřníka každý týden je pro mě minulostí. Naopak, bohatě mi postačí ostříhání jednou za měsíc, mnohdy i za dva. Tímto pochopitelně ušetřím moře času. V každém případě jde o jakousi přirozenou záležitost, která mi ale šetří čas.

4. Tradiční volnočasové oblečení

Na oblečení nejsem žádný expert a podle katalogů se rozhodně neoblékám. Mám své oblíbené značky. Oděvy si nakupuji často přes internet, protože je to pro mě jednodušší a velikosti už vesměs všechny znám.

5. Žvýkačka v kapse musí být

Pro někoho možná detail, nicméně pro mě jakási jistota, že budu mít neustále svěží dech. Kupuji si klasické balíčky žvýkaček po 10 kusech. Vím, že je budu mít v kapse a budu je moci kdykoli využít. Občas se ale pravda stane, že mi je žena i kalhotami vypere.

Publikováno: 20. 08. 2019

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská