Co patří k nejžádanějším zákrokům v oblasti plastické chirurgie?

Snem snad každého člověka je vypadat a cítit se stále mladě. Čas je ovšem neúprosný, proto postupem věku dochází k přirozenému ochabování pokožky a svalstva. U žen i mužů je to nejvíce patrné v obličeji, kde začnou přibývat vrásky a dojde k celkovému poklesu obličeje.

Vraťte vaší tváři rozzářený pohled

V řadě případů jsou na vině postaršího a unaveného vzhledu povislá oční víčka. Nejen z estetického hlediska, ale též zdravotního. To platí zejména za situace, kdy přebytečná kůže zasahuje do zorničky oka. Tím se narušuje naše zorné pole. Přitom operace očních víček není nikterak nákladná ani náročná. Podrobné informace naleznete na webových stránkách https://justan.cz/sluzby/operace-ocnich-vicek. Zde se mimo jiné dozvíte, že celá operace nezabere víc jak 45 minut. Doba rekonvalescence pak nepřesahuje 2 dny. Po tuto dobu stačí dodržovat klidový režim a oční víčka pravidelně chladit sáčky černého čaje. Ovšem výsledek bude stát za to. Obratem získáte mladistvý vzhled a projasněný pohled.

Modelace prsů jsou stále in

O prsou se říká, že jsou symbolem ženskosti a přitažlivosti. Ne každé ženě ovšem příroda nadělila poprsí přesně podle jejích představ. U jiných žen naopak jejich pevná prsa ztratila na velikosti a objemu vlivem stáří, těhotenství, kojení, závažného onemocnění nebo výrazného zhubnutí. Právě proto tu je plastická chirurgie, jež vám k vašim vysněným prsům dopomůže. Jaké jsou metody a postupy, je podrobně popsáno na stránce https://justan.cz/sluzby/plastika-prsou.

Čeho se vyvarovat?

Ať se rozhodnete pro jakýkoliv chirurgický zákrok, měl by být výsledek co nejvíce přirozený. Z toho důvodu upřednostňujte zkušené odborníky, kteří pracují se špičkovými materiály. V této oblasti platí, že byste měli vybírat dle spokojených referencí, nikoliv podle nejnižší ceny.

Publikováno: 24. 10. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Denisa Zábranská