Co všechno zažijete v jazykové škole v Praze?

V prvé řadě je třeba říct, že záleží na tom, jakou školu si vyberete. Každopádně bude ale výuka daleko zábavnější než na základní nebo střední škole. V jazykových školách ke svým studentům přistupují úplně jinak a rozhodně je netrápí monotónním vyplňováním cvičení v učebnici a biflováním slovíček. Jasně, slovíčka jsou důležitá, ale daleko důležitější je zvládat jazyk aktivně používat. Přesně to si uvědomuje Britannika, jazyková škola v Praze 2. Vyučuje angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu a ruštinu. Nabízí celoroční kurzy, dokonce i letní, takže není nutné na nic čekat, přihlásit se dá třeba hned teď.

Malé skupiny studentů a rozmanité způsoby výuky

Britannika garantuje malé skupiny studentů, obvykle 4-8, maximálně 10. Díky tomu si lektoři mohou zachovávat opravdu individuální přístup ke každému studentovi, ke slovu se dostanou všichni. Kdyby se náhodou stalo, že budete nemocní nebo budete mít jiné povinnosti a nedostavíte se na hodinu, není problém si ji nahradit v paralelních kurzech jiný den. V hodinách se využívají učebnice, které není nutné půjčovat. Jazykové učebnice bývají velmi drahé, Britannika je však oproti vratné záloze půjčuje. Dále lektoři používají unikátní materiály Oxford Press, videa z BBC a National Geographic. Video a audio se ve výuce objevují často, stejně jako jazykové hry, čtení beletrie, novin a časopisů. Studenti mají také možnosti si za 50 korun půjčovat beletrii Oxford Bookworms.

Vyzkoušejte ukázkovou hodinu

Jestli si stále nedokážete představit, v čem je jazyková škola Praha se svojí výukou tak odlišná od výuky v klasické škole, přijďte se na vlastní oči podívat. Britannika dává možnost jít se zdarma podívat na jednu hodinu do kurzu, který by se vám líbil. Sami zhodnotíte, zda by vám takový styl výuky vyhovoval a jestli jste si vybrali správný kurz. S určením správné úrovně vám však pomůže i vstupní test. Neberte ho jako nějakou zkoušku, nemá ukázat, že nic neumíte, ale pomoct vám vybrat si kurz, v němž se budete cítit dobře. Tak vzhůru do učení!

Publikováno: 19. 07. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská