Díky bytovému textilu vytvoříte pravé teplo domova

Každá hospodyňka prahne po čistém, útulném a moderním bydlení. Koupit si pračku, sedací soupravu a televizor nestačí. Jsou to jen spotřebiče a kusy nábytku. Pomocí dekorací a bytového textilu dokážete doladit domácnost do posledního detailu.

Na okna jedině záclonu

Je velká škoda, že se přestaly dávat na okna záclony a závěsy. V domácnostech mladých párů jsou namontovány v oknech jen rolety. Samozřejmě je to praktické, ale pro oko prosté. Když visí na garnýži překrásná bílá záclona s trendy vzorem a je doplněna praktickým závěsem, pokoj je hned útulnější. Lze koupit záclonu v metráži anebo kusovku. Záleží na zručnosti hospodyňky a rozhodně na jejím vkusu. Záclonu vybíráme podle vzhledu a v mnoha případech se stane, že se nám líbí model, který je pouze v metráži. Existuje nespočet druhů záclon, jako jsou barevné, bílé, vitrážové, obloukové, s krajkou i vyšívané.

Povlečení do malé i velké postele

Nedílnou součástí ložnic je pořádná postel, komfortní polštář s peřinou a na něm kvalitní povlečení. Při výběru povlečení se nedíváme jen na vzor, který by nám ladil ke zbytku interiéru, nýbrž na materiál, z něhož je vyrobený. V poslední době je velice oblíbené bavlněné povlečení se zapínáním na zip. V zimních měsících je skvělé povlečení z flanelu, froté a mikroplyše. V létě každý ocení ložní prádlo ze saténu a hladké bavlny. Podívejte se na internetové stránky Dante, kde najdete nádherné designy, co padnou jako ulité do dětské postýlky, teenagerovského království i ložnice dospělých.

Ručníky a osušky, co kůži pohladí

Mít doma heboučké ručníky a osušky je něco neocenitelného. Především děti a muži jsou hákliví na to, do čeho se po koupeli utírají. Nákup ručníků se může zdát snadný, ale perfektní design není všechno. Osuška musí být měkká a jemná. Pokud byste chtěli udělat svým blízkým radost, patří ručníky, osušky a župany k nejvděčnějším dárkům. Dopřejte svému domu patřičnou eleganci a doplňte ho komfortním bytovým textilem.

Publikováno: 24. 05. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská