Na seznamce najdete známost na jednu noc i osudovou lásku

Samota může být ku prospěchu věci. Jakmile je člověk single, má spoustu času na přemýšlení, seberealizaci, osobní rozvoj a plánování budoucnosti. Osamění však nesmí trvat příliš dlouho. Až na výjimky jsme tvorové společenští, a navíc se to ve dvou lépe táhne. Jenomže kde najít spřízněnou duší, když selžou všechna obvyklá seznamovací místa? Pokud kolem sebe […]

Samota může být ku prospěchu věci. Jakmile je člověk single, má spoustu času na přemýšlení, seberealizaci, osobní rozvoj a plánování budoucnosti. Osamění však nesmí trvat příliš dlouho. Až na výjimky jsme tvorové společenští, a navíc se to ve dvou lépe táhne. Jenomže kde najít spřízněnou duší, když selžou všechna obvyklá seznamovací místa? Pokud kolem sebe nemáte nikoho, s kým byste si rozuměli, neházejte flintu do žita a usedněte k seznamce.

Ujasněte si, koho a proč hledáte

Na hledání partnera online není nic špatného. Měli byste si však předem ujasnit požadavky. Chcete se nezávazně pobavit s někým, kdo je na tom podobně, ale nehledáte vážný vztah? Pak pro vás bude ideálním řešením sex seznamka. Úplně jinak probíhá seznamování s někým, s kým byste rádi sdíleli volný čas dlouhodobě. Dobrá zpráva je, že popularita internetových seznamek strmě stoupá a rozhodně není pravda, že na ně nikdo nechodí. Vždyť žijeme v uspěchané době, a první kontakt na internetu, byť je neosobní, výrazně šetří čas.

Buďte opatrní, osobu na druhém konci neznáte

Pokud hledáte partnera poprvé a nikdy před tím jste na seznamu nezavítali, poučte se o základních pravidlech bezpečnosti. Drtivá většina lidí má se seznamováním přes internet vynikající zkušenosti, ale bohužel jsou i případy, kdy došlo ke znásilnění nebo jiné krajně nepříjemné situaci – obvykle z důvodu absolutně neopatrného jednání.

V zásadě byste:

  • neměli opouštět prostředí seznamky (tzn. komunikovat výhradně jejím prostřednictvím),
  • neměli v profilu lhát, ale zároveň neprozrazovat detaily, na základě kterých by vás mohl někdo identifikovat,
  • měli telefonovat pouze ze skrytého čísla,
  • měli brát informace poskytnuté druhou stranou s rezervou (realita se může lišit a nebudete tak zklamaní),
  • neměli setrvávat v kontaktu násilím,
  • se měli vždy setkat na neutrálním místě mezi lidmi.

Nyní již víte, jak se na internetu bezpečně seznámit. Tak na co ještě čekáte? Nenechte si upláchnout příležitost mezi prsty!

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.