Sháníte instalatéra? Už nemusíte!

Kvalitní řemeslníci začínají být nedostatkovým zbožím. Včetně instalatérů, které většinou potřebujeme narychlo. Prasklé potrubí pod vanou nebo kdekoliv jinde vyžaduje velmi rychlý zásah. Pokud nevíte, kde vypnout hlavní přívod vody, tak okamžitý. Kontakt na instalatéra je proto vhodné mít uložený v mobilu. A spolu s ním i spojení na instalatérskou pohotovostní službu.

Profesionalita, flexibilita a vstřícnost

Dobrého instalatéra charakterizují tři vlastnosti: profesionalita, flexibilita a vstřícnost. Dobrý instalatér si poradí s každým problémem. Opraví kapající kohoutek i nainstaluje kompletní rozvody vody i topení. Stejně jako vanu, dřez, toaletu, myčku a bojler. Ještě před tím vám ale poradí s jejich výběrem. K tomu uvolní ucpaný odpad, opraví a propláchne radiátory. Ale také vám třeba zrekonstruuje celou koupelnu či kuchyni. A kde takového šikovného řemeslníka sehnat?

Dejte na reference

Nejdříve se zeptejte sousedů. Má některý z nich dobré zkušenosti s konkrétním instalatérem? Vezměte si na něho kontakt. Pokud byl spokojený soused, s největší pravděpodobností budete i vy. A pokud nepochodíte, začněte hledat třeba na internetu. Do vyhledávače si zadáte pojem například instalatér Praha a vyberete takového, který bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Popřípadě můžete být konkrétnější a zadat pojem instalatér Praha 2, instalatér Praha 3, instalatér Praha 4, instalatér Praha 7, instalatér Praha 8, instalatér Praha 9, instalatér Praha 10 atd.

Hledáme instalatéra

Mnoho vám napoví i webové stránky instalatérské firmy. Našli jste na nich vše podstatné? Jaké služby nabízí? Je na stránkách k dispozici objednávkový formulář? Fotografie z realizací, popřípadě i jiné galerie? A jaká je pracovní doba dané firmy? Pracují její instalatéři i o víkendu? To vše důvěryhodnost firmy zvyšuje. Můžete-li na všechny zmíněné otázky odpovědět ano, tak se na firmu můžete obrátit. Je totiž pravděpodobné, že váš problém bude brzy vyřešen.

Publikováno: 12. 08. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská