Nízké Tatry přitahují turisty jako magnet. Víme proč

Kdo by neznal Nízké Tatry? Majestátní pohoří na severu Slovenska uchvacují turisty svou malebnou krásou a bohatou nabídkou aktivit. Zasněžené vrcholky, hluboké doliny a křišťálově čisté jezera lákají především milovníky zimní turistiky i lyžaře. Patříte k nim i vy? Ať už hledáte klidnou dovolenou v lůně panenské přírody, nebo adrenalinové zážitky na sjezdovkách, dovolenka v Nízkých Tatrách předčí vaše očekávání. Na co se můžete těšit proč si vybrat hotel Chopok?

Jasná - ráj lyžařů a snowboardistů

Mezi vůbec nejpopulárnějších lyžařská střediska na Slovensku bezpochyby patří Jasná. Nachází se v srdci Nízkých Tater a nabízí pestrou paletu sjezdovek pro všechny úrovně lyžařů a snowboardistů. Moderní lanovky a vleky zajišťují rychlý a pohodlný výstup na svahy a na začátečníky čekají zkušení instruktoři, pod jejichž vedením si zdokonalí lyžařské dovednosti téměř každý.

Tip: Neztrácejte čas a najděte si pobyt v hotelu Nízké Tatry v co nejkratší vzdálenosti od sjezdovky.

Hotel Björnson: Oáza klidu a komfortu v severském duchu

Po dni plném lyžování a zimních radovánek není nic příjemnějšího než se pořádně zrelaxovat. Znamenitou volbou je Hotel Björnson v Jasné. Ubytovací zařízení v severském stylu vám poskytne vše, co potřebujete pro dokonalý odpočinek. K dispozici je útulná restaurace s lahodnou kuchyní, moderní wellness centrum s bazénem a saunami - a jako pomyslná třenička na dortu prostorné pokoje s nádherným výhledem na zasněžené hory. 


Pokud toužíte po vskutku nevšedním zážitku, můžete se ubytovat v designových chatkách TREE HOUSES, které se nachází přímo v areálu. Byly citlivě vsazeny do lesa a nabízí unikátní splynutí s přírodou.


Proč na dovolenou v Nízkých Tatrách nezapomenete?

Pobyt v Nízkých Tatrách vám zaručeně zanechá nezapomenutelné vzpomínky. Okouzlí vás krása zimní krajiny, adrenalin na sjezdovkách a neopakovatelná atmosféra. Ať už se vydáte na túru do hor, zalyžujete si na perfektně upravených svazích nebo si jen tak odpočinete v hotelu s wellness programem, domů se vám bude z Nízkých Tater vracet těžko.

Tipy pro váš pobyt

  • Pokud se chystáte do Jasné lyžovat, nezapomeňte si včas rezervovat ubytování. Hotel Björnson je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají komfortní a klidné ubytování v blízkosti sjezdovek.
  • Nezapomeňte si s sebou vzít teplé oblečení a kvalitní zimní obuv. V Nízkých Tatrách může být v zimě pořádná zima!
  • Pokud chcete zažít něco výjimečného, vydejte se na túru do hor. Nízké Tatry nabízí mnoho krásných turistických tras s úchvatnými panoramatickými výhledy.
  • Nezapomeňte si vychutnat místní gastronomii. Slovenská kuchyně je plná chutných a zdravých jídel.

Nízké Tatry jsou ideálním místem pro zimní dovolenou s rodinou či s partou přátel. Pokud jste je ještě nikdy nenavštívili, napravte to. Nebudete litovat!

Publikováno: 16. 02. 2024

Kategorie: Cestování

Autor: Denisa Zábranská