Oblíbené lázně v České republice

Vyrazte si zregenerovat unavené tělo a mysl nebo napravit bolavá záda či krční páteř do některých z nejoblíbenějších lázní v České republice. Kromě relaxace a odpočinku se můžete také pokochat krásou lázeňských měst, procházet se po kolonádě nebo si vychutnat dobré jídlo. Vyrazte třeba do Luhačovic, Karlových varů nebo Mariánských lázní a zapomeňte na starosti všedních dnů. Jednoduše si jen tak užívejte a stres i povinnosti nechte doma.

Krásné a jedinečné Luhačovice

Pokud hledáte vhodné lázně, pak jednou z osvědčené volby jsou lázně Luhačovice. Čekají na vás nejenom báječná lázeňské procedury a ozdravné kúry, ale také spousta dalších zážitků. Toto město nabízí pobyty hned v několika hotelech, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších rekreantů. Užijte si masáž pod rukama zkušených a profesionálních masérů, relaxujte ve vířivce nebo si zaplavte ve vyhřívaném bazénu. To vše a ještě mnohem více na vás čeká v báječných Luhačovicích.

Objevujte krásy Karlových varů

Další možností, kde si můžete dokonale odpočinout a načerpat nové síly jsou lázně Karlovy Vary. Vybrat si můžete z dlouhé řady léčebných pobytů takový, který bude přesně na míru ušitý vašim potřebám a požadavkům. Kromě relaxačních aktivit a léčebných procedur se můžete v Karlových Varech navíc i pokochat architektonickými skvosty nebo historickými památkami.

Dokonalý odpočinek v Mariánkách

Oblíbeným cílem milovníků ozdravných koupelí, masáží i architektonických staveb jsou Mariánské lázně. Toto místo je plné léčivých pramenů a je oblíbené pro svoji nepopsatelnou atmosféru, která na vás při pobytu dýchne. Užijte si ozdravný pobyt v kombinaci s kolonádami, parky a útulnými kavárnami, které umocňují místní atmosféru.

Největší výběr lázeňských pobytů

Vyberte si z široké nabídky lázeňských pobytů po celé České republice na Spa.cz a zajeďte si odpočinout do některé z nich. Odměnou vám bude lepší nálada i zlepšení vašeho zdravotního stavu. Takový odpočinek si rozhodně zasloužíte.

Publikováno: 25. 03. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Denisa Zábranská