Jak oslavit příchod jara? Doplňte šatník o pár svěžích kousků!

Den, kdy se příroda kalendáře probouzí, je za dveřmi. Počasí nám přeje a vybízí k procházkám, byť jsou naše možnosti poněkud omezené a musíme dodržovat vládní opatření. Přesto si můžete udělat radost a koupit si něco pěkného na sebe. Nechcete snad celou jarní sezónu chodit ve stejném oblečení, jako minulý rok, že ne? Vzhledem ke všudypřítomným slevám a trvale nízkým cenám by to byl hřích.

Jak začít? Vykliďte si skříň a udělejte místo pro nové módní kousky. Jaro bude velmi dlouhé a jedno tričko s krátkým rukávem rozhodně nebude stačit. Chcete se přece líbit nejen sobě, ale také udělat dojem na partnera. No a pokud jste momentálně single, pak je nová garderóba klíčem k úspěchu. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka.

Vydejte se na online nákupy

Obchody s módou jsou zavřené, ale stále můžete nakupovat online. Hledáte-li svěží módu s nápaditými potisky, koukněte na nejnovější přírůstky v e-shopu bastard.cz. Jako obvykle zde najdete spoustu stylového oblečení, které je jako stvořené pro každodenní nošení. Nezapomeňte ani na praktické mikiny s kapucí. Ty jsou na jaro skutečně jako stvořené a můžete je nosit téměř za každého počasí a to jak do školy, tak ven s přáteli či na ranní jogging. Outfit pak můžete umocnit pomocí detailů. Co třeba vtipné ponožky?

Zajděte si zaplavat a zatočte s nadváhou

Pokud se vám stále nepodařilo shodit přebytečné kilogramy, kterými se na vás podepsala dlouhá zima? Naordinujte si pravidelné cvičení nebo alespoň delší procházky. Vaše postava se zformuje a bude opět sexy. A zamyslete se také nad svým jídelníčkem – jaro by totiž mělo být nejen o výměně šatníku, ale také změně životosprávy a přijetí zdravého životního stylu. Pamatujte si, že vaše tělo potřebuje regenerovat stejně, jako příroda.

V rámci velkých změn nezapomeňte ani na své bydlení. Okouzlující jarní dekorace, vtipné polštáře a pár dalších maličkostí udělají domov mnohem útulnějším. Tak ať se vám vstup do jara vydaří!

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.