Jak oslavit příchod jara? Doplňte šatník o pár svěžích kousků!

Den, kdy se příroda kalendáře probouzí, je za dveřmi. Počasí nám přeje a vybízí k procházkám, byť jsou naše možnosti poněkud omezené a musíme dodržovat vládní opatření. Přesto si můžete udělat radost a koupit si něco pěkného na sebe. Nechcete snad celou jarní sezónu chodit ve stejném oblečení, jako minulý rok, že ne? Vzhledem ke všudypřítomným slevám a trvale nízkým cenám by to byl hřích.

Jak začít? Vykliďte si skříň a udělejte místo pro nové módní kousky. Jaro bude velmi dlouhé a jedno tričko s krátkým rukávem rozhodně nebude stačit. Chcete se přece líbit nejen sobě, ale také udělat dojem na partnera. No a pokud jste momentálně single, pak je nová garderóba klíčem k úspěchu. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka.

Vydejte se na online nákupy

Obchody s módou jsou zavřené, ale stále můžete nakupovat online. Hledáte-li svěží módu s nápaditými potisky, koukněte na nejnovější přírůstky v e-shopu bastard.cz. Jako obvykle zde najdete spoustu stylového oblečení, které je jako stvořené pro každodenní nošení. Nezapomeňte ani na praktické mikiny s kapucí. Ty jsou na jaro skutečně jako stvořené a můžete je nosit téměř za každého počasí a to jak do školy, tak ven s přáteli či na ranní jogging. Outfit pak můžete umocnit pomocí detailů. Co třeba vtipné ponožky?

Zajděte si zaplavat a zatočte s nadváhou

Pokud se vám stále nepodařilo shodit přebytečné kilogramy, kterými se na vás podepsala dlouhá zima? Naordinujte si pravidelné cvičení nebo alespoň delší procházky. Vaše postava se zformuje a bude opět sexy. A zamyslete se také nad svým jídelníčkem - jaro by totiž mělo být nejen o výměně šatníku, ale také změně životosprávy a přijetí zdravého životního stylu. Pamatujte si, že vaše tělo potřebuje regenerovat stejně, jako příroda. V rámci velkých změn nezapomeňte ani na své bydlení. Okouzlující jarní dekorace, vtipné polštáře a pár dalších maličkostí udělají domov mnohem útulnějším. Tak ať se vám vstup do jara vydaří!

Publikováno: 05. 02. 2023 / Aktualizováno: 10. 03. 2021

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská