Léto se blíží, připravte se do plavek!

Každý rok probíhá zhruba podle stejného scénáře. Vánoce znamenají nekonečné přejídání a přibývání na váze. Na jaře si pak začneme uvědomovat, že s nabranými kily budeme muset něco udělat. A to jak ženy, tak muži. Abychom se v létě v plavkách nebo krátkých šatech nemuseli stydět za svoje nedokonalosti na kráse, radíme začít se změnami co nejdříve! A proč ne právě hned?

Zhubněte s profesionály!

Hubnutí se musí umět. Pokud zvolíte hladovění, dostaví se maximálně takzvaný „jojo efekt“ následovaný velkým zklamáním. Radíme vám, svěřte se do rukou odborníků. Vyberte si výživového poradce s dlouhodobou praxí a jeho služby kombinujte s odborníkem na Fitness, který speciálně pro vás vytvoří tréninkový plán. Takový, který bude odpovídat vašemu věku, váze a také zdravotnímu stavu a časovým možnostem.

Ukažte krásné nohy!

Pokud chcete zahodit všechny možné žiletky nebo holicí strojky, klidně to udělejte! Nebojte, v žádném případě vám nechceme radit, abyste si začaly na těle pěstovat husté ochlupení. Naopak! In jsou krásně hladké nohy se super jemnou pokožkou! Nám se líbí způsob, kterým se po par návštěvách u odborníka zbavíte chloupků nadobro. Vyzkoušejte laserové odstranění chloupků. Funguje skvěle jak na nohách, tak i v podpaží nebo na intimních partiích. A nezapomeňte, laser je bezbolestný!

Podpořte hubnutí u odborníků

Obzvláště ve vyšším věku je hubnutí a formování postavy čím dál obtížnější. Daleko hůř se na péči o vlastní tělo hledá dostatek času mezi povinnostmi, prací a péčí o rodinu. Jednou z možností je svěřit svoje tělo do péče plastických a estetických odborníků. Výsledky vašeho snažení tak budou dotaženy do dokonalosti! Jaké možnosti v oblasti hubnutí nabízí kliniky?
Kdo zvolí razantnější postup, dočká se také o něco výraznějších výsledků. Může to být odstranění tukových polštářků pomocí klasické liposukce jehlou. Tato metoda patří mezi odzkoušené a funkční možnosti, jak se bez námahy zbavit tukové tkáně v oblasti problematických partií, jako je bříško, stehna, nebo hýždě.  
Každý chirurgický zásah do lidského těla s sebou může přinést bolest nebo nežádoucí následky. Proto také spousta lidí volí raději neinvazivní metody. Jejich nabídka je proto v posledních letech více než široká a rozhodně velmi lákavá. Své faldíky si můžete nechat odstranit například pomocí radiofrekvenční nebo laserové liposukce, jak je jen libo. Samozřejmě bez bolesti.

Strava jako základ

Dalším důležitým momentem, na který je třeba se zaměřit při formování postavy do plavek, je ten správný jídelníček. Pokud totiž nezměníte stravu, hubnutí pomocí cvičení a estetické medicíny nebude mít zdaleka takový efekt. Základem je správně vybrat a kombinovat potraviny, nastartovat organismus pro spalování a hlavně vydržet! Pokud vás bude takzvaně „honit mlsná“, doporučujeme mít v záloze hořkou čokoládu s vysokým obsahem kakaa nebo třeba sušené ovoce s nižším obsahem cukru. To spolehlivě zažene chuť na sladké a na hříšné mlsání. Pokud hledáte tu správnou inspiraci, s jakou stravou se vám bude dobře hubnout, přinášíme malý plán, který zajistí správné složení stravy pro váš hubnoucí program. Jaké metody pro přípravu těla do plavek volíte vy? Sázíte na sport, potravinové doplňky, nebo třeba redukční dietu? Která metoda se vám nejvíce osvědčila? Pochlubte se nám do komentářů se svými největšími úspěchy a změnami vašeho vzhledu.

Publikováno: 21. 03. 2022

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská