Kde seženete kvalitní dresy pro váš tým - s designem na míru?

Začíná nová sezóna a vy přemýšlíte, že byste svůj fotbalový, hokejový nebo třeba motokrosový tým obohatili novými dresy. Ty staré už se zdají být vybledlé, potrhané či nesou jiné známky opotřebení - v tu chvíli je na čase obstarat týmu nové. Nevíte si rady, kde pořídit kvalitní a moderní dresy? Nezoufejte, s tím vám poradíme v následujících řádcích.

O pohodlí a komfortu klubových dresů může vyprávět společnost DDsport, která se zabývá výrobou dresů z kvalitních a pohodlných materiálů. Pyšní se bohatými zkušenostmi a více než třicetiletou tradicí. Obléká sportovní kluby téměř v každém odvětví sportu. Nejenže nabízí propracované střihy a vysoce kvalitní materiály, ale především vyrábí pohodlné oblečení vhodné pro amatérské i profesionální sportovce ze všech odvětví. Například nechybí ani motokrosové dresy.

DDsport nabízí široké spektrum – z nabídky si vybere každý - od těch nejmenších sportovců až po ty větší. Poté, co si vyberete typ střihu, vám zkušený tým šikovných grafiků vytvoří design přesně podle vašich představ a veškerých požadavků.

Hokejové dresy s moderním designem jsou jako stvořené pro sebevědomý tým.

Design dresů je obohacen sublimačním potiskem, který nejenže splní i ty nejnáročnější požadavky na barevnost, počet log sponzorů a partnerů klubu či reklam, ale především lze vzhled upravit na míru - tak, aby byl výsledný produkt naprosto originální. To vše bez jakéhokoliv netransparentního navyšování ceny.

Nutno podotknout, že sublimační potisk je velmi odolný. Časté praní vám také nemusí lámat hlavu, protože barvy zůstávají syté po dlouhá léta.

Fotbalové dresy z produkce DDsport vypadají vážně senzačně. 

Na rozdíl od konkurence společnost DDsport nabízí jistotu archivace objednaného designu a možnost doobjednat výrobek od 1 ks po neomezenou dobu. Díky rychlé komunikaci a pohotové reakci firma vyrobí na žádost klienta další dresy v krátkém časovém rozmezí. Objednávka vám obvykle dorazí maximálně do 2 týdnů. Takže se nemusíte bát, že by na důležitý zápas dresy nedorazily, samozřejmě když zásilku objednáte s dostatečným předstihem.

Publikováno: 02. 09. 2021

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská