Krycí plachta ochrání zahradní nábytek, dřevo i automobil!

Počasí se zhoršuje. Přibývá deště, teploty klesají, zvedá se i vítr. Nejvyšší čas ochránit vše, co se vám nevejde pod střechu. A zakrýt to odolnou krycí plachtou! Je spousta věcí, které, necháte-li je napospas sněhu a dešti, znehodnotíte. Typickým příkladem je navlhlé palivové dřevo, kterým si rozhodně nezatopíte. Neskladujete-li ho proto v uzavřeném dřevníku, zakryjte ho alespoň krycí plachtou. Podobně na tom však je zahradní nábytek, stavební materiál, dětské pískoviště či zazimovaný bazén.

Skutečně efektivní ochrana před počasím

A jakou krycí plachtu k tomuto účelu využít? Samozřejmě pokud možno tu nejodolnější. Plachtu, která odolá mrazu, snadno se upevní, nepromokne a neodnese jí vítr. Takové plachty najdete například v portfoliu společnosti Plachty Štěpáník.

Vsaďte na kašírovaný polyetylen

Jedná se o krycí plachty z kvalitního a odolného kašírovaného polyetylenu s tepelnou stálostí od -40 °C do 60 °C. Kvalitní zakrývací plachty, které nepoškodí silný mráz ani silné sluneční paprsky. To je také zárukou jejich odolnosti a s ní spojené dlouhé životnosti.

Krycí plachty s oky

Problémy nebudete mít ani s upevněním plachty. Po krajích jsou totiž vybavené kovovými oky, jejichž prostřednictvím plachtu snadno upevníte. Přehnaně opatrní však nemusíte být ani při manipulaci s plachtou. Materiál okolo ok je zdvojen, čímž nehrozí její poškození.

Nechte si plachtu vyrobit na míru!

V nabídce firmy Plachty Štěpáník najdete krycí plachty s oky několika rozměrů a barev, jako jsou modrá, zelená, bílá a průsvitná. Pokud v nabídce nenajdete vámi požadovaný rozměr, plachtu si můžete nechat vyrobit na míru.

Ochraňte svůj automobil

V nabídce však najdete i speciální plachty vagónové stejně jako autoplachty z lehkého, ale přitom pevného a odolného nylonu. Ty zase vašemu vozu nahradí garáž. Ochrání jej před mrazem, sluncem, prachem i korozí.

Publikováno: 16. 10. 2020

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská