Nemáte čas na své ratolesti? Svěřte je do péče profesionální chůvy

Současná doba je opravdu náročná, proto jen velmi málo pracujících rodičů má čas se stoprocentně věnovat svým dospívajícím dětem. Ve snaze vydělat co největší množství finančních prostředků, kterými by své ratolesti zabezpečili, tráví rodiče v pracovním procesu až nezdravě mnoho času. Jenomže to se negativně projevuje na výchově dětí. Patříte-li do této skupiny rodičů a chcete-li, aby se o vaše ratolesti někdo staral, pokud vy zrovna nemůžete, není nic jednoduššího, než je svěřit do péče profesionální chůvy.

Jak sehnat dobrou chůvu?

Ve světe plném moderních informačních technologií není sehnání dobré chůvy vůbec žádný problém. Jednoduše se podívejte na internetové stránky agentury zabezpečující hlídání dětí a vyplňte jednoduchý formulář. V něm vyplníte veškeré vaše požadavky a agentura následně vybere pro vaše ratolesti tu nejlepší chůvu. Pokud chcete mít zpětnou vazbu hned nebo potřebujete-li hlídání ze dne na den, můžete samozřejmě do agentury na hlídání dětí zavolat. O vaše ratolesti se však vždy bude starat ta nejlepší chůva, s jejímiž službami budete určitě spokojení.

Co mohu od chůvy požadovat?

Hlídání dětí od agentury je výhodné i z hlediska péče o domácnost. Pracovní náplní chůvy je sice péče o vaše ratolesti, ale určitě se s ní můžete domluvit také na vaření, drobném nákupu při procházce nebo společném úklidu hraček. Všechno záleží na domluvě mezi vámi a chůvou. Stále však platí, že dítě je středem pozornosti. Velkou výhodou při výchově je, že se chůva snaží ratolesti zapojovat do všech běžných činností, čímž získávají průpravu do života. [caption id="attachment_725" align="aligncenter" width="800"] portrait of a woman with child[/caption]

Kolik profesionální hlídání dětí stojí?

Ceník za hlídání dětí vždy naleznete na internetových stránkách dané agentury. Jednotlivé sazby se liší v závislosti na úrovni poskytované péče a také četnosti hlídání. Pravidelné hlídání dětí je pochopitelně o něco levnější než náhlá jednorázová péče. Měli byste také vědět, že chůva je placena hodinovou mzdovou sazbou a minimální doba, kterou chůva stráví ve vaší domácnosti, jsou 3 hodiny. Určitě se ale vyplatí oslovení agentury na hlídání dětí, protože zanedbaná výchova se dohnat nedá. Nemáte-li tolik času na své děti, a přitom byste chtěli zajistit jejich prvotřídní vychování, pak není nic jednoduššího než oslovení profesionální chůvy z agentury na hlídání dětí.

Publikováno: 27. 06. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská