Nevíte, který dárek vybrat? Zkuste univerzální a příjemný dárkový poukaz

Už se vám stalo, že jste dostali svetr nebo třeba parfém, ovšem vůbec nebyly tyto dárky podle vašeho gusta? To by se nestalo, kdybyste dostali dárkový poukaz, který je dnes na trhu k dostání v mnoha podobách. Hodí se vždy, k jakékoli příležitosti, pro ženy, muže, i pro větší děti, které už mají svůj styl a vědí, co by si přály. Na jednom místě je najdete od mnoha prodejců, a tak ani nemusíte přemýšlet, na jakou oblast se zaměřit. Givery.cz vám nabízí dárkové poukazy do různých typů známých obchodů, ať už jde o oblékání, sledování TV, parfémy…

Univerzální dárkový poukaz

Pokud se zamyslíte nad tím, k jaké příležitosti se dárkový poukaz hodí, určitě se shodneme na tom, že k jakékoli. Navíc i na poslední chvíli, když jste neměli čas nebo chuť dárek řešit, s dárkovým poukazem vše stihnete.

Na Givery.cz najdete nejeden dárkové poukazy jak z oblasti módy, tak zážitků, VOD služeb jako např. Netflix nebo Voyo, elektroniku a mnohé jiné. Dokonce je tady ale také univerzální dárkový poukaz, díky němuž si obdarovaný vybere sám dárkový poukaz z obchodu nebo odvětví, které ho zajímá. Doručení je okamžité, univerzální poukaz má platnost 5 let, a tak bude mít překvapený muž, žena nebo třeba syn dostatek času, aby si vybral zboží tam, kde rád nakupuje, dle svého gusta.

Dárkový poukaz ihned k dispozici

Univerzální poukaz může mít pět různých hodnot, a to od 300 Kč až po 3 000 Kč. Rozhodně tak nemusíte utratit majlant, pokud nechcete, vyberte poukaz za 300 Kč nebo 500 Kč. Poukaz pak může sloužit nejen na úhradu celého dárku, ale i na část jeho ceny. V elektronické podobě jej budete mít hned po úhradě v e-mailové schránce, ale můžete si ho nechat poslat i vytištěný, nebo vytištěný a zabalený v luxusním balení.

Vyberte si dárkový poukaz dle vašich potřeb na Givery.cz. Budete jistě spokojeni.

Publikováno: 14. 12. 2023

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská