Repasované počítače si často můžete dovolit kvalitnější než ty nové

Nebojte se repasované počítačové techniky. Mnohdy si počítače a notebooky musíme kupovat hůře vybavené jen proto, že ty nové jsou příliš drahé.

Repasované počítají nabízí kvalitu za zlomek ceny

Chcete skutečně kvalitní počítač, ale u nového váháte, jestli do něj tolik investovat? Kupte si starší počítač u odborníků na repase. Repasované počítače jsou velice populární. Prošly kontrolou, a jde tedy o prověřené modely, které bývají navíc z operativních leasingů. Hovoříme tedy o téměř zánovních zařízeních, o která bylo i během jejich provozu velice dobře pečováno. Pochází totiž z firem. Obvykle se jedná o dražší a lépe vybavené modelové řady. Takové, které se kvůli vyšší ceně nové do domácností ani nepořizují. Skvělé budou ty od značek HP, Dell či Lenovo. E-shop Malicomputer.cz vám je nabídne samozřejmě i se zárukou 12 měsíců.

I levné notebooky koupíte jako repasované

Jiná není ani situace, pokud jde o notebooky. Na trhu existují sice i levné nové notebooky, ty jsou ale obvykle v nevalné kvalitě. Repasované notebooky bývají opět zpravidla z firemních operativních leasingů a může jít i o poměrně nové modely. V dnešní době však často hledáme dostatečně výkonné, ale současně co nejlevnější notebooky. Malicomputer.cz má ve svém sortimentu i laptopy skutečně levné – notebooky B kategorie. Jde o zařízení, která však mají nějakou drobnou estetickou vadu. Může jít třeba o škrábnutí na víku notebooku, nebo jinou chybičku, která notebook nijak co do jeho funkčnosti neznehodnocuje. Takto vyberete třeba velice kvalitní notebook pro vaše dítě vhodný k distanční výuce. U nabídky notebooků B kategorie většinou najdete i popis stavu notebooku, tedy příčinu, proč je nabízen jako B třída, i jakou získáváte slevu. Kdyby vám třeba časem kousíček uštípnutého víka z estetického hlediska vadil, lze jej i vyměnit. Běžně si uživatelé nové zařízení oblíbí a později pak investují do jeho opravy. I na repasované notebooky B kategorie poskytuje Malicopputer.cz roční záruku.

Publikováno: 21. 02. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská