Sháníte kalibry? Sáhněte po těch od Michovský Tools

Měření je důležitou částí výrobních procesů. Jenomže vše měřit klasickými měřidly je zdlouhavé. Proto existují pomocníci, tzv. kalibry. Jde o srovnávací měřidla, jež se používají pro kontrolu rozměrů, jak vnitřních, tak venkovních. Kalibry jsou srovnávací měřidla pro strojírenství. Výrazně urychlují kontrolu rozměrů výrobků při strojírenské výrobě. Porovnává se tvar, rozměr či poloha. Pomáhají dodržovat jakost výroby a rychle identifikují chybu ve výrobním procesu.

Kalibry pro všechny účely

Sortiment kalibrů je velice široký. Ne každý dodavatel pro kovovýrobu nabízí dostatečně široký sortiment. V e-shopu Nastroje.cz, který patří firmě Michovský Tools, najdete kompletní sortiment kalibrů a měrek, včetně obkročných, třmenových a speciálních. Firma nabízí též kalibry NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC či Rp. Vyberete si válečkové kalibry, nastavovací kroužky i různé typy závitových kalibrů. Jakýkoliv kalibr potřebujete, není problém jej zakoupit v e-shopu Michovský Tools. Ten provozuje i na kalibry specializované webové stránky – Kalibry.cz.

Měřidla a kalibry z Michovský Tools

Nemusíte být specialistou na kalibry, abyste si správně vybrali. V Michovský Tools vám poradí s nejvhodnějším řešením. Na měřidlo nebudete ani dlouho čekat. Součástí komplexních zákaznických služeb je též rychlá dodávka kalibrů. Výhodná je i jejich cena. Vedle kalibrů dodává firma taktéž mikrometrická měřidla, hloubkoměry, výškoměry a posuvná měřítka. Na jednom místě tak koupíte kompletní sortiment měřidel pro výrobu. Měřidla od Michovský Tools, včetně kalibrů, mají vysokou kvalitu a jsou zárukou dlouhé životnosti. Odolávají mechanickému opotřebení i poškození. Mají povrchovou úpravu proti korozi. V případě potřeby vám společnost dodá rovněž protokol z akreditované laboratoře MWQ GmbH, která potvrdí přesnost měřidla.

Publikováno: 26. 06. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská