Katalog influencerů aneb Všechna významná jména na jednom místě

Kdo je influencer a k čemu vám bude katalog influencerů? Odpověď vás mile překvapí. Influcencer je člověk, který může nakopnout váš byznys. A katalog vám ušetří spoustu času, který byste strávili hledáním vhodných lidí. Ale vše pěkně popořádku...

Influencer sem, influencer tam...

Trendy v oblasti internetového marketingu se mění rychlostí blesku. V posledních letech patří k nejcennějším kanálům tzv. influenceři. Za cizím názvem však nehledejte nic složitého. Influencer je jednoduše někdo, kdo má vliv na určitou skupinu lidí. Momentálně jsou influenceři spojování především s Instagramem, ale v podstatě jde také o klasické blogery či youtubery.
Jinými slovy: influencer je každý, kdo svým jednáním ovlivňuje další lidi.
A jak toho využít v businessu? Když influencerovi poskytnete produkt, bude ho nenásilným způsobem propagovat. Zajistí, aby se o vaší značce mluvilo v pozitivně – protože „když se TO líbí známé osobnosti, proč bych s tím neměl být spokojený já“?

Jak kontaktovat influencera? Není to snadné

Influencerem se dne se nazývá téměř každý, do má profil na sociálních sítích. Vy ale potřebujete propagaci prostřednictvím skutečných osobností a nikoliv vyhazovat peníze z okna za spolupráci s lidmi, kteří neovlivní ani vlastní babičku. Jenomže navázat kontakt se známými jmény není jednoduché. Influenceři denně komunikují s mnoha lidmi a váš vzkaz se může ztratit mezi ostatními. A navíc – kde na ně vzít kontaktní e-mail či telefonní číslo? Výše uvedené za vás vyřeší prostředník. https://pryard.com/cs/ je multijazyčná pay per post platforma, která funguje jako zprostředkovatel mezi inzerenty a tvůrci obsahu. Skupinka tvůrců zahrnuje také influencery – a to pouze ty, kteří o placenou spolupráci skutečně stojí. Registrujte se, dobijte kredit a získejte přístup ke katalogu influencerů. Ostatní za vás vyřeší PR Yard!

Publikováno: 16. 09. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská