Tisk na pánská trička. Máte zájem o originální motiv?

Trh zaplavují trička jednobarevná, čistá, zcela bez potisku. Jsou perfektně univerzální, dají se vzít ke sportovnímu outfitu i jako neutrální podklad pod svetr či sako. Přesto jsou situace, v nichž jsou jednobarevná trička považována za nudná. Chystáte se na nějakou párty, festival, nebo prostě jen chcete svým potiskem na tričku bavit okolí? Není problém, na tričku můžete nosit opravdu cokoliv. Kde vypátrat trička s hezkým a originálním potiskem? Začněte s hledáním online, a pokud nenajdete, klidně si nechte vyrobit tričko s potiskem na míru.

Obchody prodávající trička s potiskem ještě existují

Jedním z e-shopu, kde najdete trička se zajímavými motivy, je například e-shop s pánskou módou Bolf. V nabídce má drsné motivy s lebkami, party motivy, které přímo lákají k nočnímu živout, i velmi krásné obrázky – např. vlka. Nechybí trička s nápisy nebo přímo vzorovaná trika. V e-shopu Bolf objevíte i skutečné perly, které zaujmou na první pohled, pokud si tedy troufnete je nosit. Kouzelné je tričko s pandami a velmi povedeně jsou ztvárněné i některé nápisy. Stačí zabrouzdat do kategorie triček s potiskem, mají je roztříděné i podle barvy.

Jde-li vám o vtipné potisky, zamiřte do správného e-shopu

Toužíte specificky po tričku s vtipným potiskem, hláškou z oblíbeného seriálu, odkazem na váš koníček? Pak jistě víte o existenci mnohých e-shopů nabízejících vyloženě trička s vtipným potiskem. Jejich studnice nápadů je snad nekonečná, takže vybrat tričko, jímž spolehlivě rozesmějete okolí, bude hračka.

Máte nějaký konkrétní nápad? Nechte ho ztvárnit!

Pokud toužíte po nějakém konkrétním potisku, chcete na tričku nosit třeba logo oblíbené hudební skupiny nebo nějaký váš životní názor, není problém. Nechat si potisknout tričko na míru není vůbec složité, bude vás to stát pár stovek. Máte-li trochu grafický talent, můžete si motiv sami zpracovat. Buď na papír, pak se předělá do elektronické podoby, nebo přímo elektronicky. Ideální jsou k tomu programy Adobe Photoshop, Adobe Illustrator či Corel DRAW. Kdo disponuje jen dobrým nápadem, ale ne grafickými dovednostmi, ten se může obrátit přímo na firmu nabízející potisk triček na míru. Návrh jsou obvykle schopní zpracovat, samozřejmě za příplatek.

Jak trička s potiskem zařadit do šatníku?

Pánská trička jsou univerzálním kouskem. Ta s potiskem se dají nosit ve volném čase i do práce, kde nepanuje striktní dress code. Jen se je nesnažte zkombinovat s casual outfity, nebo dokonce společenskými kousky oblečení. Například pod teplákové sáčko je v pořádku vzít si jednobarevné tričko, ale nikoliv triko s potiskem, i kdyby vám potisk připadal sebevíc cool. Potištěná trička se obecně hodí víc ke sportovním outfitům. A nezapomínejte, že potisk je dost výrazný, zbytek vašeho oblečení by měl být spíš střídmější.

Publikováno: 03. 02. 2021

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská