Už máte hodinky značky Guess?

Stejně jako je tomu u pánských hodinek také dámské hodinky dnes více vystihuje označení šperk než praktický ukazatel času. Elegance zde má hlavní slovo. Také proto je u dámských hodinek často důležitější vzhled a materiál nebo barevná kombinace než funkční vybavení. Ženám zkrátka musí i hodinky přirůst k srdci, aby je chtěly mít stále na ruce. A to tyhle hodinky splňují dokonale. Guess nabízí totiž velké množství skvěle kombinovatelných hodinek, které upoutají kvalitním provedením i hravou kreativitou designu.

Dámské hodinky Guess dodávají i kovu přitažlivý vzor

Dámské hodinky Guess jsou důkazem toho, že stačí opravdu málo, aby se obyčejně vyhlížející dámské hodinky staly originálním kouskem. Rozdíl může být v jednom barevném proužku na řemínku hodinek, ve tvaru ciferníku a jeho zajímavém podkladu. Pokud se při výběru orientujeme pouze na celkový design, rozhodují přece opravdové detaily. Ty v případě modelů Guess dominují svěžím dojmem, nabíjejí energií. Proto jsou tak populární.

Hodinky Guess podpoří ženskost v každém věku

Dámské hodinky by měly vždy příjemně doladit celkový vzhled ženy. Proto je v nabídce vždycky největší výběr v minimalistickém stylu. Guess však umí dodat jiskru ženě ve všech věkových kategoriích, a přitom žádný z jejich modelů v celku nevypadá ani příliš usedle, ani nehýří záchvatem barev a kreativity. Může je nosit každá žena, která zjistí, že k ni hodinky Guess prostě a jednoduše patří. [caption id="attachment_199" align="aligncenter" width="500"] Dámské hodinky Guess. Foto: brasty.cz[/caption]

Výběr dámských hodinek nejvíce usnadní šperky

Pokud se rozhodnete pro netušené překvapení pro konkrétní osobu. Soustřeďte se na její každodenní šperky, oblíbené materiály, střídání barevných kombinací nejen u oblečení, ale také při úpravě nehtů. Napovědět může také řeč těla v souvislosti s gestikulací a komplexním působením jednotlivých doplňků při ní.

Velikost ciferníku přizpůsobte charakteru ženy

V případě ciferníku není důležitý jen vzhled a samozřejmě pohodlná čitelnost času. Aby ženu hodinky skutečně zdobily, důležitý je také rozsah ciferníku v poměru k velikosti zápěstí. Výběr doplňků jako jsou šperky či dámské hodinky Guess poukazují na její vkus a názor. Proto je zcela zásadní, aby další doplňky včetně hodinek nedominovaly, ale ani nelichotivě zanikaly díky nevhodné velikosti.

Guess probudil eleganci i ve sportovních hodinkách

U sportovních hodinek upřednostňujeme samozřejmě mnohem více funkčnost a odolnost vůči poškození či jiným nestandardním podmínkám. I v této oblasti však Guess dokázal proměnit účelové hodinky v módní doplněk, se kterým se nemusíte bát např. potápět. Hodinky Guess nabízí spoustu možností, jak nechat vyniknout přirozenou ženskou krásu. Inspirujte se i vy…

Publikováno: 07. 02. 2020 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská