Vsaďte na ženskost: Nechte si ušít sukni na míru

Sukně je kouskem, která do šatníku vnáší ženskost, eleganci a pohodlí. Jde o univerzální kousek, který vynosíte jak do práce, tak na společenskou událost, ale i ve svém volném čase. Nemůžete najít tu pravou sukni, která by Vám sedla a zapadla by do Vašeho šatníku? Nechte si ušít sukni na míru!

Proč si nechat ušít sukni na míru?

Máte atypickou postavu? Jste příliš vysoká a jsou Vám Vaše vysněné sukně krátké? Nebo jste naopak malá a připadáte si, že Vám žádná délka sukně nesluší? Toužíte po určitém vzoru, který nemůžete v konfekci sehnat? V tu chvíli přichází na řadu krejčová, která Vám na základě Vašich představ a přání vykouzlí sukni na míru.

Jak proces probíhá?

Jak již bylo řečeno, nejdůležitější je kontaktovat krejčovou, se kterou si předáte informace o Vašich představách včetně střihu, barev a materiálu. Krejčová na základě získaných představ vytvoří vizuální návrhy. Poskytne Vám také doporučení, který střih a design Vám nejlépe padne, aby nebyla sukně jen krásná, ale také pohodlná.

Na základě Vámi zvoleného návrhu a podle naměřených rozměrů ušije sukni podle Vašich přání.

Unikátnost a kvalita v jednom

Sukně ušitá na míru Vám poskytne unikátnost. Jen těžko narazíte na někoho, kdo by měl stejný kousek jako Vy. Budete mít tak originální kvalitní kousek a vyniknete v davu.

Krejčová Vám nabídne pouze kvalitní materiály, a tak pokud se budete o kousek dobře starat, získáte sukni, která Vám vydrží klidně i desítky let. Nemusíte se obávat, že se Vám při prvním vyprání přetočí nebo roztrhnou švy či Vám budou ze sukně viset nitky. Ruční práce je zárukou opravdové kvality.

Investujte do sebe. Dopřejte si kousek, který podtrhne Vaši osobnost a bude Vám perfektně sedět. Jedná se sice o dražší investici, ale pamatujte na to, že je lepší investovat do kvalitnější a dražší věci než si kupovat nepřeberné množství levného a nekvalitního oblečení, které vynosíte maximálně dvě sezóny.

Publikováno: 24. 08. 2023

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská