Vytvořte si parádní domov díky slevovým kódům

Domov je místem, kde by nám mělo být příjemně, měli bychom se tu cítit dobře. Vytvořit takový prostor však není úplně snadné. Ne každý z nás je bytový designér. Co s tím? Nejlepší je inspirovat se online. Buď na Pinterestu, v magazínech o bydlení, nebo přímo v nějakém e-shopu. Jaro je ideální příležitostí trochu oživit svou domácnost, dodat jí styl a energii. Není nutné kompletně předělávat celou místnost, mnohdy i doplňky udělají své. Rozhodněte se, kolik jste ochotní investovat, a podle toho naplánujte změny.

Jaký styl se vám zamlouvá?

Můžete jen tak skládat nábytek a doplňky bez ladu a skladu. Koupit to, co se vám líbí, a doufat, že daný kousek padne k těm, které již máte. Nejlepšího výsledku však dosáhnete, když se zaměříte na nějaký určitý styl. Provence, moderní, minimalistický, přírodní, industriální. Není nutné se ho držet striktně, ovšem měl by převažovat.

Začněte průzkumem

Nejste si stylem jistí? Nic se neděje. Začněte zkoumat, vyhledejte si fotografie interiérů přímo na Googlu, nebo třeba na Pinterestu, můžete vyzkoušet i Instagram. Inspirujte se tam, ale nečekejte, že budete schopní vytvořit úplně tu samou scénu – jedině že byste si zaplatili výrobu nábytku na míru. To je však trochu jiná kapitola, my se tu bavíme o cenově dostupném vylepšení bydlení.

Omrkněte slevy a akce

Chcete-li své bydlení vylepšit levně, je nutné věnovat nějaký ten čas pátrání a nechtít všechno hned. Zamilujete-li se do nějakého drahého kousku, buďte trpěliví a chvíli vyčkejte, třeba bude mít e-shop brzy nějakou slevu. Rovnou vyzkoušejte, zda aktuálně nenabízí slevový kupón, třeba na webu Slevonakup nebo jiném agregátoru slev a výhodných nabídek.

Dekorace jsou polovinou úspěchu

Nový nábytek, podlaha, koberec či výmalba místností jsou drahými položkami. Zato takový proutěný košík, nástěnná dekorace, světelný LED řetěz či kovová lucerna stojí pár stovek. Prozkoumejte e-shopy s těmito dekoracemi, právě ty totiž domovu dodají onu pověstnou duši, díky níž se budete cítit příjemně. Velký výběr mají třeba e-shopy Bonami a 4home. V případě druhého jmenovaného nezapomeňte využít 4home slevový kód.

Nakupovat online je jednodušší

Neberte zavřené kamenné obchody jako přítěž, ba naopak. Při nakupování z domu máte možnost využít zajímavé slevy, které byste při offline nákupu nezískali, a ještě si v klidu vše promyslíte. Popřemýšlejte, zda se k sobě vybrané kousky opravdu hodí, v jakém e-shopu je mají nejlevněji, kolik vás bude stát doprava apod.

Publikováno: 10. 04. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská