Zkuste páru – aby doma neměly šanci nečistoty ani viry

Více než kdy jindy je nyní potřeba dbát na hygienicky čistou domácnost, ve které se budete cítit bezpečně a pohodlně vy i vaše rodina. Zdá se to jako nelehký úkol. Ale opak je pravdou. Aby byl váš domov bez nečistot i bez virů a zdraví škodlivých bakterií, nepotřebujete ani žádnou chemii.

Možná vás překvapí, že to jde vcelku rychle a jednoduše. Jednou z šetrných ale účinných možností, která si poradí s nečistotami, prachem i organizmy způsobující onemocnění, je pára. Vyčistíme s ní efektivně různé povrchy od podlah, přes umyvadla až po digestoř, a navíc zcela bez chemických přípravků. Takže půjdeme ruku v ruce se zdravým životním stylem, který je ohleduplný k životnímu prostředí.

Parní čistič Kärcher SC 2 DELUXE EASYFIX

Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix (doporučená cena 4 190 Kč) s vysokou účinností zabíjí koronaviry* i bakterie**. Je mimořádně lehký, nabízí 2 regulace páry, takže si množství páry individuálně nastavíte dle čištěného povrchu a stupně znečištění. Přístroj čistí zcela bezpečně bez kapky chemie. Parní čistič je vybaven LED kroužkem, díky kterému jednoduše zjistíte, zda je již přístroj připraven k práci. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je parní čistič připraven k použití. Velice praktické je ukládání veškerého příslušenství. Lze jej uložit do extra dlouhého sáčku nebo jej umístit přímo na přístroj. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minut a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Díky praktické rukojeti se přístroj snadno přenáší. Ve standardní výbavě najdete vše, co potřebujete k úklidu podlah, skleněných ploch, umyvadla, digestoře, varné desky i obkladových dlaždic.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

* Testy ukázaly, že při bodovém čištění v přímém kontaktu s čištěným povrchem po dobu 30 sekund při max. výkonu páry lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: virus vakcínie Ankara).

** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry (testovaný zárodek: Enteroco

Publikováno: 16. 11. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská